Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna nie traci uśmiechu jesienią

Paulina Sykut-Jeżyna wie, że jesień też może być piękna. Atrakcyjna dziennikarka podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami nowym zdjęciem i filmikiem, na którym widać, jak tańczy w kwiecistej sukience. Jak widać, udało jej się utrzymać dobry nastrój, mimo że lato już się skończyło!

Paulina Sykut-Jeżeli na ma 39 lat i wygląda po prostu obłędnie. Jej subtelna uroda, zgrabna sylwetka i promienny uśmiech sprawiają, że kiedy tylko pojawia się w telewizji, nie sposób jest oderwać od niej wzroku.

Popularna prezenterka ma sporo pracy, ale jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe posty. Niedawno dziennikarka podzieliła się z fanami zdjęciem prosto z pracy w pięknej kwiecistej sukience i filmikiem, na którym widać, jak tańczy. 

Chociaż lato się już skończyło, Paulina Sykut-Jeżyna ma sobie tyle pozytywnej energii, że wydaje się, jakby nadal trwało. Pogoda za oknem nie ma znaczenia, kiedy ktoś potrafi cieszyć się ze wszystkiego tak, jak ona. 

Reklama

Musimy przyznać, że zazdrościmy jej tej pozytywnej energii!

Sukienka, którą ma na sobie Paulina Sykut-Jeżyna jest ponadczasowa, więc warto mieć podobną w szafie. Taki materiał najlepiej sprawdza się w ciepłe dni, ale można ją założyć również jesienią, jeżeli dobierzemy do niej ciepły płaszcz i odpowiednie dodatki. 

Dajcie znać, czy też lubicie takie kreacje!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | gwiazdy | stylizacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama