Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała stopy

Stopy są tą częścią ciała, która cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem internautów. I nic dziwnego – ich stan i wygląd często kontrastuje z perfekcyjną stylizacją, staranną fryzurą, czy modnym makijażem gwiazd. Ostatnio tą „intrygującą” część ciała pokazała Paulina Sykut-Jeżyna.

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z bardziej lubianych polskich prezenterek. Gwiazda, którą na co dzień możemy oglądać w telewizji Polsat, niedawno zrobiła furorę na Instagramie. Wszystko za sprawę nowego posta, w którym prezenterka poinformowała, że po wakacyjnym leniuchowaniu wraca do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. "Na wakacjach było super.. smażona rybka, frytki, leżenie na plaży... Melduję powrót do ćwiczeń i zdrowych nawyków", napisała.

Wpisowi towarzyszyło zdjęcie, na którym ubrana w koszulkę, bosa Paulina, pozuje na różowej karimacie, trzymając w rękach butelkę wody. Fani czym prędzej pospieszyli z komplementami, doceniając zgrabną figurę i naturalną urodę dziennikarki.

Reklama

Uwagę części z nich przykuło jednak co innego, a mianowicie... stopy gwiazdy. "Ale masz zajefajne paluszki. Takich jeszcze nie widziałem". "Co to za palce u stóp?", "Ten środkowy paluszek maluszek jest uroczy", czytamy w komentarzach.

 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy