Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna w makijażu i bez. Duża różnica?

Paulina Sykut-Jeżyna na ekranie i podczas oficjalnych wydarzeń zawsze prezentuje się nienagannie. Niedawno jednak piękna prezenterka postanowiła pokazać fanom, jak wygląda bez makijażu. Spójrzcie tylko na jej fotkę!

Paulina Sykut-Jeżyna to 40-letnia prezenterka telewizyjna, która od lat zachwyca telewidzów Polsatu swoim wdziękiem, charyzmą i urodą. 

Na przestrzeni lat jej wygląd bardzo się zmienił. Dziennikarka jakiś czas temu postanowiła rozjaśnić włosy, rezygnując z ciemnych pasm. Większość fanów przyjęła tę zmianę z entuzjazmem, jednak są i tacy, którzy tęsknią za czasami, kiedy była brunetką. Niezależnie od fryzury, Paulina Sykut-Jeżyna jest bardzo atrakcyjną kobietą, która na zarówno na ekranie, jak i podczas oficjalnych wydarzeń zawsze wygląda perfekcyjnie. 

Reklama

Prezenterka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe posty. Niedawno dziennikarka dodała na swój instagramowy profil zdjęcie i krótkie wideo, na których widać, że ma na sobie przepiękną liliową kreację. 

Pokazała również, jak wygląda bez makijażu. Jesteście ciekawi Pauliny Sykut-Jeżyny w naturalnej odsłonie? 

Spójrzcie tylko!

Jak wam się podoba Paulina Sykut-Jeżyna w takim wydaniu? 

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Agnieszka Sienkiewicz nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka". Głosuj online! 

Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy