Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca w długiej czarnej sukni

Paulina Sykut-Jeżyna, która od 30. sierpnia poprowadzi 12. edycję programu "Dancing with the Stars", pokazała fanom, jaką kreację wybrała do show Polsatu. Piękna prezenterka telewizyjna wybrała bardzo elegancką długą suknię. Wygląda w niej oszałamiająco!

Paulina Sykut-Jeżyna już niedługo razem z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską poprowadzi 12. edycję programu "Dancing with the Stars". 

Od 30 sierpnia widzowie mogą szykować się na wielkie emocje, ale gwiazdy show już teraz robią wszystko, aby przygotować się jak najlepiej do swojej pracy. 

Paulina Sykut-Jeżyna, którą na Instagramie obserwują już ponad 344 tysiące osób, wybrała niedawno strój, w którym wystąpi. 

Piękna prezenterka telewizyjna tym razem postawiła na bardzo elegancką kreację w czarnym kolorze. Jej jednokolorowa stylizacja nie jest jednak nudna, ponieważ gwiazda postanowiła odsłonić plecy. 

Reklama

Spójrzcie sami!

Długa czarna suknia Pauliny Sykut-Jeżyny

Fanom Pauliny Sykut-Jeżyny przypadła do gustu piękna suknia prezenterki, więc nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod zdjęciem.

Kreacja przypadła też do gustu Annie  Wendzikowskiej, która przyznała, że jej koleżanka z branży wspaniale wygląda.

A jak wam się podoba taka stylizacja? 

Czytaj również: 

Smutne kulisy rozwodu brata Rozenek

Marta Manowska schudła 

Księżna Charlene jednak spotkała się z mężem

Zobacz także

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: jesienna ramówka Polsat 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy