Reklama

Popek i Stenka postawiły na modny total look! Tak powinny stylizować się polskie seniorki

We wtorek, 28 lutego miała miejsce premiera "Filipa". Film jest ekranizacją powieści Leopolda Tyrmanda. Na uroczystości pojawiła się plejada polskich gwiazd, m.in. Sandra Kubicka z Baronem, Katarzyna Warnke czy Paweł Deląg. Najwięcej spojrzeń przyciągnęły natomiast Danuta Stenka oraz Anna Popek. Obie postawiły na total look.

Plejada gwiazd na premierze filmu "Filip"

28 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu "Filip" w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Jest to ekranizacja powieści Leopolda Tyrmanda opowiadającej o młodym polskim Żydzie w trakcie II wojny światowej, który podając się za Francuza, korzysta z życia w nazistowskim Frankfurcie. Główną rolę gra Eryk Kulm.

Premiera przyciągnęła wiele polskich gwiazd. Na uroczystości pojawili się m.in. Sandra Kubicka z Baronem, Katarzyna Warnke, siostry Magdalena i Aleksandra Popławskie, Jakub Wesołowski, Anita Sokołowska czy Paweł Deląg. Największą furorę swoimi kreacjami zrobiły jednak Danuta Stenka oraz Anna Popek.

Reklama

Danuta Stenka i Anna Popek zachwyciły kreacjami

Danuta Stenka postawiła na total look w czerni. Wybrała prosty garnitur z luźną górą i szerokimi spodniami, pod który ubrała zwykły T-shirt z okrągłym dekoltem. Szyku stylizacji dodawały szpilki z noskami w szpic. Aktorka miała delikatny, matowy makijaż, zero biżuterii i promienny uśmiech.

Czytaj także: Anna Popek postawiła na czerń. Zachwyciła w długiej sukni

Z kolei Anna Popek wybrała kreację w bieli. Ubrała krótki biały top wraz krótką marynarką, a do nich dobrała ołówkową spódnicę do kostek. Dziennikarka również założyła niskie szpilki z noskiem w szpic, a także masywne, wiszące kolczyki. Miała subtelny, nieco połyskujący makijaż.

Zasady stylizacji total look

Total look to stylizacja w całości w jednym kolorze, ewentualnie w różnych jego odcieniach. Jest to świetny pomysł na elegancką kreację, która dodatkowo zakrywa niedoskonałości sylwetki, a także ją wyszczupla. Monochromatyczne stylizacje sprawdzą się u kobiet w każdym wieku i o każdej budowie ciała.

Zobacz również: Total look. Jak go nosić, by wyglądać stylowo

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Stenka | Anna Popek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama