Reklama

Poznajecie? Anna Matlewska poprowadzi gale Miss i Mister Supranational 2021

Anna Matlewska to nowe odkrycie telewizji POLSAT. Przed nią debiut w roli prowadzącej galę finałową Festiwalu Piękna 2021. I to nie koniec... Przed południem Anna Matlewska będzie świętowała wydania swojego debiutanckiego krążka. Czyżby szczęście się do niej uśmiechnęło? Nic bardziej mylnego, na swój sukces pracowała latami. Jesteście ciekawi, kto jej kibicuje?

Anna Matlewska: Kobieta wielu talentów

Ze sceną związana jest od dziecka. Była w szkole podstawowej, kiedy trafiła pod skrzydła profesjonalistów, którzy w Koninie poznali się na jej talencie tanecznym. Przez wiele lat szlifowała kroki, aby potem zbierać laury podczas krajowych i międzynarodowych konkursów. Matlewska wielokrotnie była finalistką Mistrzostw Polski i Europy w tańcu jazz, contemporary oraz show dance. W wieku 12 lat zdobyła rolę w musicalu Akademia Pana Kleksa w teatrze Roma w Warszawie. 

Żeby czuć się artystką kompletną, potrzebowała kolejnych scenicznych wyzwań. Ten niedosyt wypełniło aktorstwo, które dodało pewności siebie charyzmatycznej goliniance. Warsztat estradowy i wokalny Matlewska ćwiczyła na kursach w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Potem przyszedł czas na sprawdzian. Mając 16 lat Ania Matlewska, została najmłodszą finalistką programu "You Can Dance. Po prostu tańcz" na świecie. Pamiętacie ją z programu? Trzeba przyznać, że od czasu występów w tanecznym show bardzo się zmieniła. Sami zobaczcie!

Reklama

Anna Matlewska: Nowa gwiazda POLSATU wydała solową płytę

Okazało się, że taniec i aktorstwo, choć głęboko zakorzenione w sercu Anny Matlewskiej przegrały konkurencję z talentem wokalnym. To właśnie tej sztuce Anna Matlewska poświęciła ostatnie lata. Swój warsztat szlifowała w USA, ale nie poprzestała na zajęciach wokalnych. Poszła krok dalej i dołączyła do zespołu, który w USA założył Marcin Nicpoń Nicek.Próby w Green Secret pochłonęły ją bez reszty! A efektami postanowiła pochwalić się przed publicznością. Brawa po występach nie milkły, dlatego Matlewska wspólnie z zespołem postanowiła nagrać płytę. Od wdrożenia idei w życie minęło kilka lat, ale teraz 25. latka może świętuje swój debiut. Płyta "SECRET" to pierwsze dziecko zespołu Green Secret. Utrzymana w popopwo-rockowym klimacie jest bliska sercu młodej wokalistki, która pisała słowa do utworów.

Anna Matlewska poprowadzi finały Miss Supranational i Mister Supranational w Nowym Sączu

25-latka poprowadzi finały Miss Supranational i Mister Supranational. Jak to się stało? Okazuje się, że talent Anny Matlewskiej docenił Krzysztof Ibisz. Dziennikarz stacji POLSAT, który były na jednym z koncertów zespołu Green Secret w USA, zapamiętał charyzmatyczną blondynkę. Dlatego, kiedy stacja szukała osoby z doświadczeniem scenicznym do poprowadzenia międzynarodowego show, nazwisko Matlewskiej nasunęło się naturalnie. 

Scena to jej żywioł i z pewnością podczas finałowego wieczoru Festiwalu Piękna 2021 artystka będzie miała szansę udowodnić, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Czy sobie poradzi? Okazuje się, że Annę Matlewską możemy porównać do serialowej "kobiety pracującej". Poza sceną Matlewska w USA pracowała na antenie i przed kamerami. Od lat z powodzeniem prowadzi audycje radiowe i programy telewizyjne w stacjach RAMPA w Nowym Jorku. Natomiast w Nowym Sączu już jej się udało zarazić swoim temperamentem misterów. Kwartet z Danielem Borzewskim- Misterem Polski już podbija sieć. Koniecznie tego posłuchajcie! Wykonanie godne finału...

Zobacz także:

Nowa twarz POLSATU. Kim jest Anna Matlewska?

Miss Polski 2021 wybrana, ale Festiwal Piękna 2021 trwa w Nowym Sączu

Daniel Borzewski. Mister Polski zrobił to, co założył na początku kariery!
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miss Polski | Polsat | płyta | singiel | Daniel Borzewski | Lidia Ostólska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama