Reklama

Reklama

Przykra kontuzja Edyty Pazury

Żona Cezarego Pazury kilka dni temu miała drobny wypadek.

Jeszcze w weekend bawiła się na charytatywnym balu telewizji TVN, w poniedziałek opublikowała zdjęcie, które wielu jej fanów zaniepokoiło. Edyta Pazura pojawiła się na ściance ze złamanym palcem! Żona aktora nie chciała wywoływać zamieszania pokazując ortezę, dlatego zdecydowała się ściągnąć ją na kilka godzin zabawy. 

W poniedziałkowe przedpołudnie opublikowała jednak zdjęcie i podpis, w którym tłumaczy, dlaczego jej fani tak długo muszą czekać, na nowe posty na jej parentingowym blogu: "Gdyby nie moje zobowiązania w stosunku do Was, spowodowane prowadzeniem bloga, pewnie bym tego nie robiła...Wytłumaczyć się jednak muszę... Skąd ta cisza na blogu Maybe Baby, która będzie trwała jeszcze jakieś trzy tygodnie? ���� Ano złamany paluch uniemożliwia mi pisanie na klawiaturze ���� i tak czasami bywa :) Spokojnie- wczorajsza impreza była udana- ale nie aż tak ���� Zdarzenie miało miejsce trzy dni temu, ale do zdjęć ściągnęłam ortezę, żeby później nie było "że brandzluje się na ściance" ���� Wybaczcie! Nadal jednak myśle nad kolejnymi tematami :) trochę mi się przyda taki "urlop" o ile w ogóle można o takim mówić przy trójce dzieci ���� Wciąż czeka na mojej półce "Wzgórze Psów" Żulczyka, więc to dobra okazja do nadrobienia zaległości. Mój środkowy na stałe wyprostowany paluch, pomaga mi przynajmniej w pobieraniu biletów parkingowych ���� nie muszę się zbytnio wychylać zza samochodowego okna" (pisownia oryginalna).

Reklama

Zobacz także:

Żona Cezarego Pazury niedawno urodziła swoje trzecie dziecko. 1 czerwca urodziła córeczkę Ritę. Kobieta ma jeszcze dwójkę starszych dzieci, Antoniego i Amelię. Żona aktora jest skupiona na macierzyństwie. Założyła parentingowego bloga, prowadzi również kanał na YouTube'ie, w którym opowiada o swojej rodzinie.  

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy