Reklama

Reklama

Rajskie wakacje Karoliny Pisarek. "Jestem oczarowana tym miejscem!"

Karolina Pisarek w pogoni za słońcem opuściła Polskę i postanowiła wybrać się do Tajlandii. O wyprawie poinformowała za pośrednictwem Instagrama, a zaraz po przylocie od razu pochwaliła się ujęciem na tle palm.

Karolina Pisarek poleciała do Tajlandii

Jeszcze nie tak dawno Karolina Pisarek pochwaliła się w sieci zakupem nowego auta. Modelka za pomocą instagramowego profilu pokazała prezent świąteczny, który zrobiła sama dla siebie i przy okazji zaznaczyła, jak ważna jest ciężka praca. 

Modelka nie nacieszyła się autem zbyt długo, bo właśnie wyleciała z Polski. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia opublikowała zdjęcie z narzeczonym i oznajmiła, że wybiera się w podróż. "We dwoje wyruszamy w siną dal" - napisała pod zdjęciem.

Chociaż niektórzy z jej fanów przypuszczali, że modelka postawiła na zimowy kierunek i wybrała się do Laponii, to Karolina Pisarek szybko jednak rozwiała wszelkie wątpliwości.

Nie trzeba było długo czekać, bo tuż po przylocie modelka wskoczyła w letnią sukienkę i zapozowała na wyspie Koh Samui. Karolina Pisarek przyznała, że jest pierwszy raz w Tajlandii i jest oczarowana tym miejscem.

Reklama

Czytaj więcej:

Kim jest Julio Iglesias Junior, gwiazda sylwestra w Zakopanem?

Dawid Narożny zrobił tatuaż na szyi!

Kossakowski załamał się po rozstaniu z Martyną? Sylwia Bomba twierdzi, że tak

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy