Reklama

Rebel Wilson opowiedziała, co najchętniej trenuje

Rebel Wilson, której udało się zrzucić już ponad 20 kilogramów ujawniła, czemu zawdzięcza swoją przemianę. Wyznała też, co najbardziej lubi ćwiczyć. Jesteście ciekawi?

Rebel Wilson, która schudła już ponad dwadzieścia kilogramów, nie ukrywała tego, że się odchudza. Gwiazda otwarcie mówi, że to jej "rok zdrowia". Postanowiła o siebie zadbać, bo miała już dość ograniczeń, więc zdecydowała się na większą aktywność oraz dietę. 

Aktorka, która jest znana przede wszystkim ze swojego talentu komediowego, jest w coraz lepszej formie. Przez ostatni rok pracowała nad swoją formą i udało jej się osiągnąć rewelacyjny efekt.  Postanowiła, że odpowie fanom na ich pytania, odnośnie do jej metamorfozy. 

Zrobiła to "na żywo" na Instagramie. Podkreśliła, że zaszła w niej nie tylko fizyczna, ale również psychiczna przemiana. 40-letnia aktorka poleciła wszystkim... chodzenie, które jej zdaniem jest świetnym ćwiczeniem dla każdego. 

Reklama

Spacery są jej według niej naprawdę genialnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą o siebie zadbać w bezpieczny sposób. Rebel Wilson wyznała, że uwielbia taką formę ruchu. Zwłaszcza że może spacerować na łonie natury. 

Ujawniła także, że regularnie wykonuje ćwiczenia cardio i podnosi ciężary. Aktorka stosowała dietę wysokobiałkową i piła sporo wody. Spożywała do 1500 kalorii dziennie.

Jej metamorfoza robi wrażenie! 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson | gwiazdy | trening | dieta

Reklama

Reklama

Reklama