Reklama

Reklama

Rozszerzona rzeczywistość z Ewą Chodakowską

Zacznie się w sklepie up8 w Galerii Krakowskiej, gdzie wybrany zostanie set treningowy dla każdej z uczestniczek akcji. Następnie przelot do Warszawy i ekskluzywny, zamknięty trening z Ewą Chodakowską w jej studio. Całości dopełni profesjonalna sesja fotograficzna. Możesz wygrać udział w tej akcji.

Sieć sklepów multibrandowych up8 oraz adidas połączyły siły, aby pokazać nowy wymiar treningu. W przestrzeni sklepu w Galerii Krakowskiej znalazło się miejsce na stanowisko ze specjalnie przygotowaną bieżnią, na której za pośrednictwem aplikacji Hololens usłyszysz głos Ewy Chodakowskiej dopingującej do biegu, a przed oczami pojawi się wirtualny obraz drogi do pokonania wraz z pozostałym dystansem i parametrami biegu.

Nowy, bo rozszerzony wymiar treningu wskazuje, że futurystyczne wizje już wkroczyły do rzeczywistości za pośrednictwem AR ("augmented reality" - rzeczywistości rozszerzonej). Jedyne co pozostaje realne, to nowy model butów do biegania adidas Ultraboost X i niecodzienna wygrana w wyzwaniu #zwrotenergii.

Reklama

W ramach wyzwania, które trwa od 28 lipca do 20 sierpnia 2017r. uczestniczki zaproszone zostają do wirtualnego treningu, w trakcie którego poznają i testują adidas Ultraboost X - buty stworzone do biegania, odpowiadające na wyjątkowe potrzeby kobiet, dzięki:
- tekstylnej, niezwykle przewiewnej cholewce PrimeKnit - okalającej stopę niczym skarpeta;
- podeszwie z pianki Boost absorbującej wstrząsy;
- przyczepności w każdych warunkach zapewnionej przez gumę Stretch Web;
- dodatkowemu systemowi Torsion, pozwalającemu na niezależną pracę pięty i lepszą adaptację na różnych nawierzchniach.

Następnie wystarczy w kreatywny sposób pokazać swój sposób na #zwrotenergii w formie zdjęcia lub animacji na Facebooku lub Instagramie. 21 września wyłonione zostaną trzy laureatki, które skorzystają z przygody w towarzystwie Ewy Chodakowskiej.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy