Reklama

Reklama

Sandra Kubicka i Tomasz Karolak są ze sobą blisko?

Na instagramowym profilu Sandry Kubickiej pojawiło się niedawno zdjęcie, na którym pozuje z Tomaszem Karolakiem. Wygląda na to, że znany aktor i popularna modelka dobrze się znają, bo jakiś czas temu artysta skomentował wideo pięknej blondynki. Co ich łączy?

Sandra Kubicka to 25-letnia modelka. Jej nazwisko jest doskonale znane w branży, a na brak propozycji zawodowych atrakcyjna blondynka nie może narzekać. 

Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami nowymi zdjęciami. Niedawno Sandra Kubicka zaskoczyła wszystkich, publikując wideo, na którym wychodzi z basenu w skąpym bikini. 

W zabawny sposób skomentował je między innymi Tomasz Karolak, pytając: "Horror?????". Modelka opowiedziała mu z dystansem słowami: "Ja Ci zaraz pokaże horror!!!!!". 

Sandra Kubicka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dlatego w na jej instagramowym profilu często pojawiają się nowe zdjęcia. 

Reklama

Niedawno atrakcyjna blondynka pokazała się na jednym z nich w towarzystwie....Tomasza Karolaka "Miłe spotkanie" - napisała tajemniczo. Na fotografii modelka miała na sobie różowy szlafrok.

Jak myślicie, co ich łączy? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Sandra Kubicka | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy