Reklama

Reklama

Sharon Stone apeluje o szczepienie się

Nikt nie ma wątpliwości, że Sharon Stone jest aktorką, która cieszy się nie tylko dobrą sławą, ale też zaufaniem publicznym. Kobieta właśnie wzięła udział w kampanii dotyczącej szczepień.

Sharon Stone w poruszający sposób zaapelowała o to, by zespół, w którym pracuje, był w pełni zaszczepiony. Powiedziała między innymi, że jeśli inni nie zaszczepią się, nie będzie mogła wrócić do pracy. A bardzo chce wziąć udział w nowym projekcie.

Aktorka stara się o przyjęcie do władz Screen Actors Guild - Amerykańskiej Federacji Artystów Telewizji i Radia, która jest związkiem zawodowym, skupiającym 160 000 osób. Należą do niej nie tylko aktorzy, ale też osobowości telewizyjne i internetowe, piosenkarze, dziennikarze, modelki i modele z całego świata. 

Reklama


Stone uważa, że ironią losu jest chodzenie do pracy, w której nie czujemy się bezpieczni.

Według niej wszyscy należący do Stowarzyszenia Aktorów Filmowych, którzy chcą spełniać się zawodowo, powinni poddać się szczepieniu przeciw COVID-19.

Każdy musi dostosować się do rzeczywistości, w której żyjemy, by można było wrócić do realiów sprzed pandemii koronawirusa.

Czytaj także: 

Brigitte Macron chętnie to nosi. Stylizacje, które odejmują lat 

Boris Johnson zostanie ojcem. To jego szóste dziecko!

Zobacz również:


 
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sharon Stone

Reklama

Reklama

Reklama