Reklama

Sharon Stone wypowiedziała się o sytuacji osób LGBT+ w Polsce. Nie przebierała w słowach

Sharon Stone podczas festiwalu filmowego w Zurychu wypowiedziała się na temat sytuacji osób LGBT+ w Polsce. Aktorka wspiera osoby nieheteronormatywne. Odpowiadając na pytanie jednego z dziennikarzy, nie kryła więc oburzenia sytuacjami mającymi miejsce w naszym kraju. Zaznaczyła, że każdy człowiek powinien mieć takie same prawa, niezależnie od orientacji seksualnej. Co jeszcze powiedziała Sharon Stone?

Sharon Stone wspiera osoby LGBT+

Sharon Stone wzięła  udział w konferencji prasowej podczas festiwalu filmowego w Zurychu. Jedno z pytań, skierowanych do aktorki dotyczyło sytuacji społeczności LGBT+ w Polsce.  Dziennikarz "Wirtualnej Polski" poruszył temat zaangażowania artystki w dyskusję dotyczącą osób nieheteronormatywnych. Uzyskał od Stone konkretna i obszerną odpowiedź.

Aktorka zaznaczyła, że niezależnie od orientacji seksualnej każdy człowiek powinien mieć takie same prawa. Stone nie rozumie,  dlaczego osoby LGBT+ w Polsce muszą tłumaczyć się innym i chować w cień. Zdaniem artystki zbyt nachalne ingerowanie w intymność drugiego człowieka jest przemocą, której nie można tolerować.

Reklama

Sharon Stone: "Nikt nie zapytał mnie, jak uprawiam seks"

Kontrowersję wzbudziła dalsza część wypowiedzi artystki. Sharon Stone, stając w obronie osób ze środowiska LGBT+, odniosła się do własnego życia seksualnego. Zademonstrowała w tej sposób, jak bardzo nietaktownym byłoby zadawanie jej pytań dotyczących sfery intymnej. Aktorka nie przebierała w słowach.


***

Przeczytaj również:

Taniec z gwiazdami: Andrzej "Piasek" Piaseczny dogryzł Martynie Wojciechowskiej. Skomentował jej rozstanie z Kossakowskim

Ida Nowakowska zrezygnuje z pracy w TVP? Oto jej plany!

Angela Merkel posługiwała się szyfrem. Wystarczy wejść do garderoby


Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sharon Stone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy