Reklama

Reklama

Skromne urodziny księżnej Kate

Kilka dni temu księżna Kate skończyła 39 lat. Z tej okazji na Instagramie podzieliła się pięknym zdjęciem.

To były prawdopodobnie najskromniejsze urodziny Kate Middleton. Z powodu pandemii żona księcia Williama musiała zrezygnować z wystawnej uroczystości, gromady gości i spektakularnych atrakcji.

Nie znaczy to jednak, że 9 stycznia, kiedy wypada rocznica jej urodzin - był "dniem jak co dzień". Wręcz przeciwnie. Jak donoszą zagraniczne media, Kate spędziła ten dzień w posiadłości w Norfolk, w towarzystwie dzieci i męża.

Ponoć właśnie takie kameralne obchody ceni najbardziej.  "Kate nie jest fanką wielkich przyjęć. Dzień spędzony z Williamem i dziećmi to jej ulubiona forma świętowania" - komentowała dla "Vanity Fair" Kate Nicholl, ekspertka od spraw związanych z brytyjskim dworem.

Reklama

Za pośrednictwem mediów społecznościowych życzenia Kate złożyli królowa Elżbieta i książę Karol.

Na oficjalnym profilu pałacu Kensington również pojawił się okolicznościowy wpis. "Dziękujemy za życzenia urodzinowe dla księżnej Cambridge. To nietypowe urodziny, a nasze myśli wciąż kierują się ku tym, którzy stoją na linii frontu w tych pełnych wyzwań czasach" - czytamy na Instagramie.

Wpis został opatrzony pięknym zdjęciem Kate. Choć arystokratka ma na twarzy maseczkę, po oczach można poznać, że na fotografii szeroko się uśmiecha. 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL