Reklama

Słowa Julii Wieniawy zaskoczyły fanów!

Julia Wieniawa to piękna, młoda i utalentowana gwiazda. Prócz zajmowania się grą aktorską i karierą muzyczną, postanowiła także rozwinąć swoje skrzydła w biznesie. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z jej myślą, ale młoda bizneswoman wyciągnęła z gorzkiej lekcji wnioski i zaskoczyła tym swoich fanów.

Julia Wieniawa zaskoczyła pokorą

 Julia Wieniawa pojawiła się w polskim show-biznesie dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Od tamtej pory sukcesywnie rozwijała swoją karierę. Zaskoczyła wszystkich swoim talentem muzycznym. 

Julia mogła przebierać w ofertach współprac z najlepszymi markami, ale chciała także spróbować czegoś nowego. Postanowiła wypuścić na rynek własne kosmetyki i sportowe ciuchy. 

To właśnie odzież spotkała się ze sporą krytyką odbiorców. Klienci krytykowali szczegóły wykonania ubrań jak, prześwitujący materiał, zły szew, czy wbijające się w ciało niewygodne elementy. 

Okazało się, że Julia Wieniawa zamiast obrażać się na takie słowa krytyki albo udawać, że nic się nie stało, wzięła sobie opinie bardzo do serca. 

Teraz wypuściła nową, jak się okazało, poprawioną serię ubrań. O wszystkim Julia Wieniawa opowiedziała na swoim InstaStories i wymieniła rzeczy, które wcześniej przeszkadzały klientom, pokazując, jak zostały one zmienione i zmodyfikowane w nowej serii ubrań. 

Fani nie kryli zdziwienia i podziwu dla postawy młodej bizneswoman, która postanowiła stawić czoła problemom w swojej marce. 

Reklama

***

Zobacz również: 

Julia Wieniawa pokazuje ciało na jachcie! Ale zdjęcia! 

Julia Wieniawa "spowiada się" chłopakowi ze wszystkiego?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy