Reklama

Reklama

Sukces Polek w brytyjskim Top Model

Wielki sukces Polek w światowym modelingu. Arleta Kupiec wygrała w kategorii Commercial, natomiast Magdalena Filipowska została doceniona za prezentację kreacji podczas finału brytyjskiego Top Model.

Łzy ciekły jej po policzkach, kiedy podczas finału wręczono jej nagrodę. Pochodząca z Dąbrowy Białostockiej Arleta Kupiec pokonała 4 tys. innych kandydatek i zachwyciła publiczność w londyńskim Hilton Metropole.

23-latka po skończeniu liceum wyjechała do Anglii. Tam postanowiła kontynuować swoją karierę w zawodzie modelki. Postawiła wszytko na jedną kartę, a dziś płacze ze szczęścia. 


"To była najpiękniejsza chwila, jaką było mi dane przeżyć. Łzy szczęścia płynęły, nie obchodziło mnie w tamtej chwili jak wyjdę na zdjęciach. Jestem szczęśliwa". Takim komentarzem podzieliła się modelka z fanami na Instagramie. Polka ma już na swoim koncie udział w konkursie Miss Polski UK.

Reklama

W konkursie została wyróżniona też inna Polka - Magdalena Filipowska, która wygrała nagrodę za prezentację kreacji własnego projektu. 33-letnia Magda Filipowska pochodzi z Krosna Odrzańskiego, a w Anglii mieszka od 3 lat. Na co dzień zajmuje się pisaniem bloga o modzie, urodzie i zdrowiu.

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Styl.pl | Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy