Reklama

Reklama

Syn Meghan Markle i Harry’ego obchodzi pierwsze urodziny!

Archie, syn Meghan Markle i Harry’ego, właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny. Rodzina królewska z królową Elżbietą II i księciem Karolem na czele złożyli najmłodszemu arystokracie życzenia, do których dołączyli wzruszające i wcześniej niepublikowane fotografie.

Meghan Markle i Harry zdradzili już kilka dni temu, jak będą wyglądały urodziny ich pierworodnego syna. Była książęca para mieszka obecnie w Kalifornii, z daleka od rodziny, dlatego zamierzają połączyć się z najbliższymi poprzez wideokonferencję. Obchody będą więc skromne.  

Jeden z królewskich ekspertów wyznał, że Archie otrzyma na urodziny "wegański i niezawierający cukru" tort, który będzie zajadać, pluskając się jednocześnie w basenie. Dodał, że towarzyszyć mu będą mali kuzyni, którzy bardzo się za nim stęsknili, ponieważ nie widzieli go od miesięcy. Oczywiście spotkanie odbędzie się poprzez wideokonferencję.

Reklama

Zanim jednak jubilat przystąpi do zabawy, musi przyjąć życzenia urodzinowe od najbliższych. Kate Middleton i książę William złożyli je jako pierwsi. Na swoim instagramowym koncie udostępnili wspólne rodzinne zdjęcie.

"Życzymy Archiemu wszystkiego najlepszego w jego pierwsze urodziny!" - napisali.

Życzenia złożyła także królowa Elżbieta II. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem, na którym widzimy, jak wita na świecie swojego ósmego prawnuka.

"Wszystkiego najlepszego Archie Mountbatten-Windsor. Dzisiaj obchodzisz swoje pierwsze urodziny!" - podpisała wzruszającą fotografię.

Do życzeń dołączył także książę Karol, choć udostępnione przez niego zdjęcie wywołało nie lada kontrowersje. Dziadek Archiego wyciął z niego Meghan Markle, a w opisie nie wspomniał, że na fotografii znajduje się także ojciec chłopca. Internauci zaczęli od razu doszukiwać się w działaniu arystokraty jakiejś intrygi.

Fani książąt Sussexu ze zniecierpliwieniem czekali na zdjęcia rocznego Archiego. Meghan postanowiła zmienić nieco formę królewskiej tradycji i udostępniła w sieci filmik, na którym czyta synkowi książkę pod tytułem "Duck! Rabbit". Urodziny Archiego były dla niej okazją do wsparcia fundacji "Save The Children". Organizacja prowadzi kampanię na rzecz poszkodowanych przez pandemię dzieci, dostarczając ich opiekunom pakiety do nauki online oraz vouchery na zakupy.

Zobaczcie koniecznie wideo z udziałem Archiego!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama