Reklama

Sześcioraczki z Tylmanowej. Pierwsza dama zaprosiła rodzinę do Pałacu Prezydenckiego

Kilka lat temu cała Polska żyła narodzinami sześcioraczków z Tylmanowej. Obecnie dzieci mają już trzy lata i właśnie odwiedziły Pałac Prezydencki. Rodzina została zaproszona przez Agatę Kornhauser-Dudę z okazji Światowego Dnia Wcześniaka.

Sześcioraczki z Tylmanowej u Pierwszej Damy

Agata Kornhauser-Duda gościła wczoraj w Pałacu Prezydenckim słynne sześcioraczki z Tylmanowej. Cała rodzina - dzieci, rodzice i dziadkowie - została zaproszona z okazji Światowego Dnia Wcześniaka, który co roku obchodzony jest właśnie 17 listopada.

Na oficjalnych profilach Kancelarii Prezydenta w mediach społecznościowych udostępniono zdjęcia oraz nagranie z tej wyjątkowej wizyty. Na filmie widać, że dzieci - 3-letnie sześcioraczki i ich starszy brat Oliwier - świetnie się bawiły. W tym czasie dorośli porozmawiali z pierwszą damą m.in. o ich rozwoju.

Reklama

Dzieci z Tylmanowej to pierwsze urodzone w Polsce sześcioraczki. Przyszły na świat 20 maja 2019 roku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Urodziły się 11 tygodni przed czasem i ważyły od ok. 900 g do 1,3 kg. Dostały następujące imiona: Zosia, Kaja, Malwina, Nela, Tymon oraz Filip.

Zobacz również: 58-latka pozuje w bikini i zachwyca internautów. Udowadnia, że wiek to tylko liczba

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy