Reklama

Reklama

Tak zmieniła się zwyciężczyni 3. edycji "Projekt Lady''!

Magdalena Lubacz wygrała 3. edycję programu "Projekt Lady". W finale jurorzy stwierdzili, że zrobiła największy postęp w swoim zachowaniu i wyglądzie. Od wygranej minęło ponad 2 lata, więc postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda i radzi sobie po programie.

Oprócz pozowania na ściankach i bycia influencerką, Magdalena pochwaliła się wyjątkowym osiągnięciem. W czerwcu 2019 roku dodała zdjęcie z obrony pracy licencjackiej.

"Po trzech latach nauki w końcu nadszedł czas się obronić. Tematem mojej pracy była "Narkomania jako problem społeczny w szkołach średnich". Temat ten nie był wybrany przypadkowo, ponieważ w moim życiu miałam do czynienia ze środowiskiem, gdzie ten problem się nagminnie pojawiał. Cieszę się, że kierunkiem, który wybrałam jest resocjalizacja, bo dzięki temu sporo dowiedziałam się o sobie i otaczającym mnie społeczeństwie. Wiele zrozumiałam...Jej temat brzmiał ,, Narkomania jako problem społeczny w szkołach średnich" - napisała na swoim Instagramie (oryginalna pisownia).

Reklama

W programie zdecydowanie nakładano ogromny nacisk na to, aby kobiety zachowały klasę. W szczególności zwracano im uwagę na zbyt wyzywający ubiór. Mimo tego na Instagramie finalistki, stopniowo zaczęły pojawiać się roznegliżowane zdjęcia. Wiele internautów pozostawiło negatywne komentarze. Jeden z nich brzmiał:

",Myślałam, że to fotka z jakiegoś portalu erotycznego ... a tu proszę - kobieta, która wygrała program. Mentorki pewnie się teraz zastanawiają, gdzie popełniły błąd" - napisała internautka (oryginalna pisownia).

Mimo negatywnych komentarzy, influencerka nie zniechęciła się z dodawaniem tego rodzaju postów. Nie da się ukryć, że program przyniósł jej ogromną popularność, gdyż jej konto na Instagramie śledzi ją ponad 140 tysięcy osób. Aktualnie Magdalena chwali się związkiem z Maćkiem Ratajem, który zmierzył się z Kasjuszem "Don Kasjo" na gali "FAME MMA 6". Para chwali się zdjęciami, a także wspólnym zamieszkaniem.

Jak myślicie, zasłużyła na wygraną?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy