Reklama

Ukłon w stronę Meghan? Ten gest Jill Biden nie umknął uwagi

Sukienka, którą żona prezydenta Stanów Zjednoczonych założyła na ceremonię rozdania nagród International Women of Courage, wywołała falę komentarzy. To dyskretny ukłon w stronę Meghan Markle?

Jill Biden na uroczystość, która odbyła się w Dzień Kobiet, założyła szarą sukienkę w cytryny od Oscara de la Renty. Czy to dlatego, że Jill dostaje od życia cytryny i postanowiła zrobić z nich lemoniadę. Nie. Cytryny od życia otrzymuje raczej Meghan. I wielu komentatorów dopatruje się w tym ukrytego gestu w stronę księżnej Sussex.

Wszystko dlatego, że kilka tygodni wcześniej Meghan pojawiła się w podobnej sukience. Kreacja również była ozdobiona wzorem cytryn i wyszła spod ręki tego samego projektanta.

Reklama

Media oraz internauci dopatrują się w ukrytego gestu solidarności ze strony Jill Biden, po tym jak Meghan Markle ujawniła w wywiadzie dla Oprah jakiego traktowania doznała w rodzinie królewskiej. Wywiad okazał się prawdziwą bombą. Meghan Markle ujawniła między innymi, że spotykała się z rasistowskimi uwagami i miała myśli samobójcze.

 Efekt podkreślają podobnie dobrane akcesoria. Zarówno Jill jak i Meghan zdecydowały się do kreacji w cytryny założyć prostą złotą biżuterię i rozpuścić włosy. Jill Biden nie odniosła się do tych spekulacji.

Czytaj też:

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy