Reklama

Urszula Dudziak pokazała siostrę. Kim jest?

Urszula Dudziak wystąpiła w programie “Dzień Dobry TVN” wraz z siostrą Danuta Andresson-Dudziak. Panie opowiadały o łączącej je relacji. Choć przez znaczną część życia dzieliła je ogromna odległość, panie są nie tylko siostrami, ale również przyjaciółkami. Jak pielęgnowały swoją relację?

Danuta Andresson-Dudziak: Kim jest siostra Urszuli Dudziak? 

Danuta Andresson-Dudziak na stałe mieszka w Göteborgu w Szwecji. Pracowała tam jako pielęgniarka, obecnie jest natomiast na emeryturze i angażuj się w działalność polonijnego kabaretu oraz lokalnego chóru. Danuta od zawsze przejawiała talent muzyczny, jednak nie zdecydowała się iść drogą, którą wybrała siostra. 

Powiedziała Danuta na antenie TVN.

Zobacz również: Urszula Dudziak ma słabość do lumpeksów

Pomimo odległości pielęgnowały siostrzaną miłość 

Urszulę i Danutę łączy siostrzana miłość i przyjaźń, które pielęgnowały przez lata, pomimo dużej odległości. Piosenkarka przez 30 lat mieszała w Nowym Jorku, natomiast jej siostra na stałe przebywa w Szwecji. Danuta podkreśla, że Urszula zawsze, gdy tylko była taka możliwość, zabierała ją w podróże po różnych zakątkach świata i zapraszała na swoje koncerty, co umacniało ich więź.

Reklama

Zobacz również: Dudziak pojechała z ważną misją do USA. Chodzi o córkę Katarzynę!

“Święta Danuta"

Panie przyznają, że jak każdemu rodzeństwu, im także zdarzały się sprzeczki w dzieciństwie, jednak z czasem wyrosły z nich. W dorosłym życiu nie zdarzało im się popadać w konflikty. Łączy je wzajemna sympatia i zaufanie — każda wie, że w trudnej chwili może liczyć na tę drugą. Urszula Dudziak stwierdziła, że bardzo kocha swoją siostrę i ogromnie ją ceni: “to jest po prostu złoty człowiek, to jest święta Danusia". 

Siostrzana przyjaźń, która trwa przez całe życie i pozostaje silna pomimo odległości — zbudowania takiej więzi Danucie i Urszuli Dudziak z pewnością należy pogratulować.

Zobacz również: Jak być piękną i młodą? Wywiad z Urszulą Dudziak

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Urszula Dudziak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy