Reklama

Reklama

Viki Gabor wyeksponowała paznokcie

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, jak na swój wiek, wygląda bardzo dojrzale. Niedawno na instagramowym profilu Viki Gabor pojawiło się kilka nowych zdjęć, na których gwiazda zaprezentowała się z modnym kolorem na paznokciach.

Mimo młodego wieku Viki Gabor ma już na koncie kilka ważnych osiągnięć.

Wystąpiła, m.in.,  w "The Voice Kids", w którym udało jej się dojść aż do finału. Jej kolejnym sukcesem było zwycięstwo w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019". 

To właśnie dzięki tej wygranej Viki Gabor miała okazję w tym roku reprezentować nasz kraj podczas "Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci" w Gliwicach, w którym również okazała się najlepsza, zapewniając tym samym Polsce zwycięstwo.

Młoda piosenkarka ma dopiero dwanaście lat, ale jej styl i oryginalna uroda sprawiają, że śmiało można wziąć ją za starszą, niż jest w rzeczywistości. 

Reklama

Wokalistka często zakłada eleganckie marynarki, które śmiało mogłyby włożyć na siebie również jej bardziej dojrzałe koleżanki z branży. 

Nie ma w tym jednak niczego złego, jeżeli tylko jej się to podoba. Co prawda takie ubrania dodają piosenkarce lat, ale nie ma w nich nic niestosownego. 

Niedawno nastoletnia gwiazda zdecydowała się pochwalić w mediach społecznościowych nie tylko kolejną modną stylizacją, ale również swoimi długimi paznokciami pomalowanymi modną w tym sezonie bielą. 

Jak wam się podoba taki manicure u Viki Gabor? 

A.W

 Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor | gwiazdy | Eurowizja | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy