Reklama

Reklama

Viola Kołakowska przeciwko nauczycielom

Gwiazda opowiedziała o strajku z perspektywy matki i skrytykowała innych celebrytów, którzy jej zdaniem promują się na walce nauczycieli.

Viola Kołakowska opublikowała długi post na Instagramie. Wyjaśnia w nim, że również chce, by nauczyciele mogli godnie zarabiać. Podkreśla jednak, że jej zdaniem strajk odbywa się kosztem uczniów i to w najbardziej newralgicznym dla nich momencie - tuż przed końcem roku szkolnego. Była partnerka Tomasza Karolaka wyraziła również swoją niechęć do kolegów i koleżanek po fachu, którzy jej zdaniem chcą się wypromować wspierając pracowników szkoły.

"Strajk nauczyli... Kolejna akcja pod która można się zareklamować, podpromowac, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać,ze mamy cos do powiedzenia na każdy temat.Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć... - Jak ja słyszę jak wypowiadają się na temat strajku nauczycieli osoby, które nie maja dzieci w szkole to robi mi się słabo! Oczywiście ze powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał ,ze wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci,które w tym momencie są totalnie pominięte. Nie maja zajęć,szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia, staramy się im to przekazywać. Jaki wiec dajemy przykład? Dlaczego teraz w najważniejszym momencie roku szkolnego..? Czy to nie aby skrajny egoizm? Dzieci nie będą chodziły prawie miesiąc do szkoły to uważam jest skandal... i co później?? Szybko byle jak byleby zdążyc ze sprawdzianami kartkowkami i przerobieniem materiału...Ich nikt nie zapyta czy dadzą radę, maja dać i koniec... Gdzie wiec aspekt powołania i edukowania dzieci przez nauczycieli... ? Akurat teraz.. Jeszcze raz powtarzam-nauczyciele lekarze powinni godnie zarabiać by pomagać ludziom.To w końcu zawody z powołaniem a nie zarabiając godnie, nie mogą tego robić. Jak zwykle wszystko odbywa się czyimś kosztem szkoda, ze tym razem to są dzieci i ,ze Ci którzy nie powinni się na ten temat wypowiadać robią pokazowa szopkę ..." - można przeczytać na Instagramie Violi Kołakowskiej. 

Reklama

Zgadzacie się z gwiazdą?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy