Reklama

Reklama

Warsaw Fashion Weekend

W dniach 21–22 października 2011 r. w Soho Factory w Warszawie odbędzie się Warsaw Fashion Weekend.

To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu modowym w naszym kraju. Jest to też największe i najbardziej prestiżowe Designer Sample Sale w Polsce!

W tym roku impreza przeszła ogromną transformację i jej profil sprzedażowy zostaje rozszerzony o pokazy obowiązujących trendów najlepszych polskich oraz niemieckich projektantów. Po raz pierwszy wydarzenie będzie można śledzić również online, gdzie na platformie sprzedażowej będzie można nabyć modowe perełki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Warsaw Fashion Weekend w jednym, klimatycznym miejscu zgromadzi najlepszych projektantów i domy mody o światowej renomie. Ponad 100 wystawców ma szansę zaprezentować swoje najnowsze i najmodniejsze kolekcje. Specjalnie na Opening Night projektanci przygotują kilka wyjątkowych niespodzianek. Imprezy poprowadzi Joanna Horodyńska.

Reklama

21 października

Największą atrakcją będą pokazy mody projektantów z Berlin Fashion Week. Na specjalne zaproszenie pojawią się czołowi niemieccy projektanci. Gościem specjalnym będzie sam Michael Michalsky, którego StyleNite podczas kolejnych Tygodni Mody w Berlinie przeszły już do historii.

Wymykające się wszelkim konwencjom pokazy Michaela, które łamią sztywne reguły panujące w modowym światku, to specjalność projektanta. Teraz Polki będą mogły z bliska ocenić potencjał wieloletniego głównego wizjonera marki Adidas i MCM.

Już od godz. 17.00 zapraszamy do Soho Factory w Warszawie. Wstęp tylko dla posiadaczy specjalnych zaproszeń lub posiadaczy karty VIP.

22 października

W tym dniu pojawi się na Warsaw Fashion Weekend kilka tysięcy gości, a wśród nich liczne grono stylistów, celebrytów, inwestorów i producentów. To również jedyna możliwość upolowania kolekcji najlepszych marek po wyjątkowo atrakcyjnych cenach – aż do 70 proc. niższych niż w regularnej sprzedaży – z wybranych topowych i najbardziej pożądanych, 100 sieciowych wystawców.

Warszawski Weekend Mody to nie tylko ubrania! Dzięki współpracującym firmom i ekspertom dostarczamy inspiracji oraz praktycznej wiedzy o najważniejszych tendencjach w makijażu, kolorach manicure, w stylizacji włosów i pielęgnacji ciała i twarzy w nadchodzącym sezonie.

Styl.pl jest patronem medialnym imprezy

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy