Reklama

Wejście z przytupem!

Na tak spektakularne wejście nowych kandydatek na damy nikt nie był gotowy. I choć mentorki przez dwie edycje zdążyły się już przyzwyczaić do różnych ekstremalnych sytuacji, to pierwsze spotkanie z kolejnymi uczestniczkami "Projektu Lady“ przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

  Tym razem dziewczęta poznały się nieco wcześniej, bo już w drodze do Pałacu w Rozalinie. Spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, pożegnanie z bliskimi i czas w drogę. Dziewczęta przyjechały do szkoły dla dam jednym busem. Wspólna podróż sprzyjała integracji. Z każdym kilometrem dziewczęta zapominały o towarzyszącym im stresie, a impreza w wesołym autobusie sprawiła, że nie tylko lepiej się poznały, ale też wprawiły w "odlotowy" nastrój. Jakie powitanie zgotowały mentorkom uczestniczki?  Kto był bardziej zaskoczony tym spotkaniem? 

Reklama

 Pierwszy poranek dał kandydatkom na damy przedsmak tego, jak będzie wyglądać ich życie przez kilka kolejnych tygodni. Obowiązki, dyscyplina oraz dostosowanie się do panujących w szkole zasad. Współpraca, wzajemny szacunek i otwartość na zmiany - to z pewnością będą szlifować dziewczęta każdego dnia.

Najpierw zmiana strojów. Prywatne ubrania, często mające mało wspólnego z elegancją bądź skromnością, pójdą w odstawkę. Czas na mundurki. A potem pierwszy krok do bycia damą. Dosłownie. Iwona Radwan-Sado zajmie się postawą i poruszaniem się dziewcząt. Wdzięk, kobiecość i dostojność. Nic dodać nic ująć. Wszystko po to, by z klasą odebrać perły i stać się prawowitą uczennicą szkoły dla dam, czyli "Projektu Lady".

Premierowy odcinek już w najbliższy poniedziałek, 21 maja, o godz. 21.30, w TVN!

 

Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy