Reklama

Reklama

Weronika Książkiewicz walczyła o zgrabną sylwetkę

Weronika Książkiewicz niedawno opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w stroju do ćwiczeń. Aktorka wyznała, że na swoją zgrabną sylwetkę musiała ciężko zapracować.

Weronika Książkiewicz bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Urodziła się w Moskwie, a jej ojciec jest Rosjaninem. 

Matka 38-letniej aktorki również jest związana ze środowiskiem artystycznym. W przeszłości kobieta trenowała taniec baletowy. 

Weronika Książkiewicz jest nie tylko utalentowana, ale również niezwykle atrakcyjna. Gdy tylko celebrytka pojawia się na branżowych imprezach, przyciąga uwagę większości fotoreporterów. 

Aktorka nie ma problemu z tym, aby dobrze się ubrać. Wygląda doskonale zarówno w eleganckich kreacjach, jak i w bardziej casualowych stylizacjach. Zresztą kobieta z jej figurą dobrze wyglądałaby nawet w worku po ziemniakach.  

Reklama

Weronika Książkiewicz opublikowała niedawno nowe zdjęcie i filmik, na których zaprezentowała się w sportowym wydaniu. 

Opis, jaki się pod nimi znalazł, zaskakuje! 

"Bardzo często słyszę „Ty to masz fajnie że masz taka figurę". Po jakimś czasie nauczyłam się grzecznie odpowiadać dziękuję i nie rozwijać się na ten temat. A prawda jest taka że ja tego nie mam, nie dostałam tego z urzędu, od dziecka zawsze byłam w grupie tych większych dziewczynek. Wszystko co mam to mój barani upór i wytrwałość. Jestem tez po 2 operacjach kręgosłupa i nie pisze tego żeby się żalić tylko jakby któraś z Was myślała, że NIE MOŻE to żeby pomyślała że jednak MOŻE". - napisała Weronika Książkiewicz. 

Jej słowa mogą być dla niektórych fanów zaskoczeniem. Kto by się spodziewał, że atrakcyjna aktorka w przeszłości wcale nie miała idealnej figury?

Z wyznania Weroniki Książkiewicz wynika, że aktorka chce, aby jej fanki nigdy się nie poddawały, bo ciężka praca popłaca. Na efekty trzeba czasem nieco dłużej poczekać, ale nie warto rezygnować. Nikt nie urodził się przecież idealny, a nawet największe przeszkody można pokonać, jeżeli tylko bardzo się tego chce. 
A.W
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | nadwaga | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama