Reklama

Reklama

Weronika Marczuk o sytuacji w Ukrainie. "Codziennie giną ludzie!"

Weronika Marczuk, pochodząca z Kijowa producentka filmowa, aktorka i prawniczka oraz była żona Cezarego Pazury, skomentowała w jednym z programów sytuację w swojej ojczyźnie. "Wszyscy śledzimy to, no i niestety codziennie giną ludzie" - opisywała z niepokojem.

Weronika Marczuk - właściwie Ołena Marczuk - opowiedziała w Onet Rano o kryzysie, który ma miejsce w jej ojczyźnie, czyli Ukrainie. Według spekulacji mediów, Ukraina szykuje się do odbicia z rąk Władimira Putina Ługańska i Donbasu. W związku z tym od pewnego czasu aktywność wojsk rosyjskich przy granicy jest zwiększona.

Weronika Marczuk boi się o los swojej ojczyzny

Jak mówiła Marczuk w rozmowie z Beatą Tadlą, w Ukrainie dzieje się obecnie bardzo źle i jest to związane z większą liczbą wojsk przy granicy.

- opisywała była żona Cezarego Pazury.

Weronika Marczuk mówiła również, że "boli ją serce", kiedy słyszy o "nacjonalistycznych rozłamach". Aktorka zaapelowała także o to, by porozumiewać się i "nie wchodzić w waśnie".

Nawiązała przy tym również do kryzysu polsko-białoruskiego:

Kim jest Weronika Marczuk?

Reklama

Weronika Marczuk pochodzi z Kijowa, z Ukrainy. Mimo że wiele lat spędziła w Polsce, w 2014 roku postanowiła wrócić do swojej ojczyzny i zniknąć z show-biznesu. Powróciła dopiero w 2020 roku. W wieku 48 lat urodziła swoją córeczkę, Anię.

Weronika Marczuk jest producentką filmową, współwłaścicielką firmy producenckiej Sting Communication i członkinią Polskiej Akademii Filmowej, a także prawniczką, aktorką i autorką trzech książek.

Przeczytaj też:

Chloe Ferry wywołała burzę! Wszystko przez ten szczegół

Agnieszka Woźniak-Starak eksponuje zgrabne ciało! W tle błękitna woda

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepiła się trzecią dawką. Edyta Górniak natychmiast zareagowała

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Marczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy