Reklama

Weronika Rosati celebruje święta w Los Angeles

Weronika Rosati nieustannie pracuje nad rozwojem swojej kariery aktorskiej, ale znajduje też czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z nimi obrazami z życia prywatnego. Również w święta.

Instagramowy profil Weroniki Rosati przyciągnął już ponad 360 tys. obserwujących. Nic dziwnego, aktorka chętnie zamieszcza na nim zdjęcia, które mogą zainteresować fanów, dzieli się też faktami z życia zawodowego i prywatnego oraz różnego rodzaju przemyśleniami. Sporo miejsca w tym roku Weronika Rosati poświęciła obchodom świąt Bożego Narodzenia, które wraz córką spędza w Los Angeles. Tematyka świąteczna zaczęła gościć na profilu gwiazdy już na kilka dni przed świętami. W pierwszym dniu Bożego Narodzenia aktorka podzieliła się zdjęciami przy pięknie udekorowanej choince, zamieściła nawet filmiki na których jej córka rozpakowuje prezenty. Jak zwykle Weronika Rosati dba o prywatność 5-letniej córeczki i nie pokazuje jej twarzy swoim fanom.

Reklama

 Widać, że dla Weroniki czas świąteczny jest wyjątkowy i stara się go przeżyć jak najlepiej.

Aktorka zdjęcia i filmiki opatrzyła wzruszającym wpisem, który podkreśla jak wiele istotnych  zmian wprowadziła w jej życie córka, jak  ważną jest dla niej osobą, a także jak szczególnym czasem jest dla mamy i córki wspólnie spędzane Boże narodzenie. "Czas świat jest od 5 lat magiczny i pełen emocji jak nigdy wcześniej. To są najwspanialsze święta choć brakuje bliskich z nami przy stole wigilijnym jestem wdzięczna- wdzięczna za każda chwile tych świat z moja córka. To ona dla mnie wprowadziła największy czar w czas świat, Wesołych kochani" - napisała gwiazda.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Szybko posypały się komplementy i życzenia świąteczne. Wiele osób zwróciło też uwagę na udaną stylizację aktorki.

 Czytaj też: Księżniczka Anna wyprzedziła Karola


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama