Reklama

Wiemy, jak wygląda córka Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska niezbyt często decyduje się pokazywać swoją rodzinę w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem córki, która jest już nastolatką.

Anna Dereszowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Zadebiutowała jako Maria Antonowna w "Rewizorze" na scenie warszawskiego Teatru Dramatycznego, ale sławę przyniosła jej dopiero rola w "Złotopolskich". 

Na przestrzeni lat Anna Dereszowska wystąpiła w wielu znanych produkcjach, m.in. w "Mayday", "Klubie szalonych dziewic", "Naznaczonym" oraz "Nigdy nie mów nigdy". 

Aktorka raczej stroni od afiszowania się ze swoim życiem prywatnym. Niedawno jednak Anna Dereszowska zrobiła wyjątek, pokazując zdjęcie jednego z najbliższych członków swojej rodziny. 

Reklama

Gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcia z dnia spędzonego na basenie. 

Z kim Anna Dereszowska zapozowała do fotek w wodzie? 

Anna Dereszowska na basen zabrała swoją córkę Lenę, która przyszła na świat w 2008 roku, więc niedługo skończy 13 lat. Aktorka nie pokazała wyraźnie twarzy nastolatki, ale po zdjęciach i tak widać, że wyrosła i coraz bardziej przypomina z wyglądu znaną mamę. 

Anna Dereszowska ma również syna Maksymiliana, który jest młodszy od siostry. Urodził się w 2015 roku. 

Myślicie, że któreś z dzieci Anny Dereszowskiej pójdzie w przyszłości w jej ślady i zdecyduje się na karierę artystyczną?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy