Reklama

Wnuczka Grace Kelly zostanie królową? Mądra, piękna i ma przystojnego męża

Jest filozofem i ikoną mody. Jest wykształcona, piękna i zajmuje dziewiąte miejsce w kolejce do tronu. Do tego ma przystojnego i utalentowanego męża. Wystarczy przyjrzeć się im przez chwilę, jak łapią swoje spojrzenia, jak się uśmiechają i zwracają się w swoim kierunku, żeby mieć pewność, że między naprawdę jest chemia! Kim jest Charlotte Casiraghi?


  Na co dzień nie mówi się o niej dużo, ale na takich wydarzeniach jak festiwal w Cannes nie może jej zabraknąć. Nie robi nic, by sztucznie podkręcić swoją popularność, czy stać się "influencerką". Żadnych skandali, żadnych postów w mediach społecznościowych z rozpaczliwymi próbami przyciągnięcia uwagi "migawkami z prywatności".

A jednak Charlotte Casiraghi niewątpliwie zobaczymy na najbardziej prestiżowych wydarzeniach. Będzie siedziała w pierwszym rzędzie na pokazach największych kreatorów mody, będzie lśniła dyskretnym blaskiem na premierach i arystokratycznych rautach oraz balach charytatywnych. Możemy ją też zobaczyć na grzbiecie kosztownego rasowego wierzchowca - Charlotte od dziecka uprawia jeździectwo i ma na swoim koncie spore sukcesy.

Reklama

Charlotte jest też mamą. Jednak tylko jej drugi syn znajduje się na liście sukcesyjnej do monakijskiego tronu. Pierwszy, nie znalazł się w kolejce do tronu, gdyż jest "nieślubnym dzieckiem". Tak, chociaż wiele osób jest przekonanych, że tego typu kategorie mogą zaszkodzić dzieciom jedynie na najbardziej zapadłych wsiach, jest wręcz przeciwnie. Jeśli jeszcze gdzieś się liczą, to w postępowych europejskich monarchiach.

A co wiemy o przodkach samej Charlotte Casiraghi? Najsłynniejsza była babka - Grace Kelly, to właśnie to powiązanie rodzinne jest najczęściej wspominane. Ale do "royalsów" zaliczana jest dzięki matce, Karolinie, księżnej Hanoweru. Ojciec, Stefan Casiraghi, wywodzi się wprawdzie z pomniejszej włoskiej arystokracji, ale to zupełnie inna liga.  Jeśli chodzi o tytuły rzecz jasna, a nie o pieniądze. Casiraghi to biznes naftowy.

Charlotte ukończyła filozofię na Sorbonie, bierze udział w filozoficznych debatach, jest też współautorkę książki. Próbowała swoich sił w dziennikarstwie, dość mocno wciągnął ją też świat mody.

Nie ma arystokratycznych tytułów. Wbrew temu, co się o niej pisze, nie jest też księżniczką. Miejsce w kolejce do tronu zawdzięcza w pewnym sensie papieżowi Janowi Pawłowi II. Kiedy Charlotte przyszła na świat, jej rodzice byli związani ślubem cywilnym. Matka była rozwódką, mającą na koncie ślub kościelny. W archaicznym świecie "royalsów" Charlotte była zatem również dzieckiem "nieślubnym".

Pomocną dłoń wyciągnął papież Jan Paweł II, który unieważnił pierwsze małżeństwo księżnej Karoliny.

Charlotte była ostrożniejsza od matki. Z ojcem pierwszego dziecka, aktorem Gadem Elmaleh w ogóle nie stanęła na ślubnym kobiercu. Kiedy spotkała swą prawdziwą miłość, producenta filmowego, Dimitria Rassama, wzięła z nim ślub kościelny.

 Jak im się układa? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z czerwonego dywanu w Cannes! Miedzy tą parą aż iskrzy!

  Czytaj też: Salma Hayek zachwyciła w Cannes

Kasia Kowalska pozuje w sukience. Kobiece zdjęcie

 

 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monako | hiszpańska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama