Reklama

"Wodzianka" potwierdza romans z Rutkowskim

Kilka tygodni temu portale plotkarskie rozpisywały się o rzekomym romansie znanego detektywa z modelką znaną z programu Kuby Wojewódzkiego. Po dementi Rutkowskiego Wodzianka potwierdza romans.

Gdy kilka tygodni temu plotkarskie portale rozpisywały się o romansie Dominiki Zasiewskiej "Wodzianki" z detektywem Krzysztofem Rutkowskim, mało kto wierzył, że rewelacje mogą się potwierdzić. Tym bardziej, że mężczyzna publicznie mówił o przygotowaniach do ślubu ze swoją ukochaną Mają Pilch. Nie trzeba było długo czekać, by detektyw zdementował plotki w oświadczeniu dla tygodnika "Twoje Imperium".

To najwyraźniej przelało czarę goryczy Wodzianki. Kobieta na swoim Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z Rutkowskim. Mężczyzna trzyma modelkę za nogę. Zdjęcie podpisała słowami: "Krzysztof Rutkowski przygotowuje się do ślubu z Mają Plich. Związek z Wodzianką to bzdura! Jak widać na załączonym obrazku, łączą nas stosunki "biznesowo - koleżeńskie". Cała sytuacja jedynie umocniła relację Mai i Krzysztofa. Teraz już nic ich nie złamie. Zakładam, ze nasza randka już po tym, jak wydałeś to oświadczenie, również" - (pisownia oryginalna).

Detektyw i jego narzeczona jeszcze nie skomentowali sprawy.

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy