Reklama

Reklama

Wymowny gest księżnej Kate

​Obserwatorzy rodziny królewskiej wiedzą, że rodzinne zdjęcia należą do rzadkości. Tym razem udało się uchwycić wszystkich w obiektywie. Uwagę zwrócił gest księżnej. Jej dłoń spontanicznie oparła się na brzuchu...

To było wyjątkowe spotkanie z nietuzinkową postacią. W Pałacu Kensington odbył się specjalny pokaz filmu dokumentalnego "Życie na naszej planecie" Davida Attenborougha. Biolog, który od lat przybliża Brytyjczykom świat przyrody, na królewski dwór przybył z prezentami. George, Charlotte i Louis nie kryli zaskoczenia, kiedy otrzymali ząb rekina żyjącego ponad 20 milionów lat temu. Spotkanie było wyczekiwane przez najmłodszych, którzy interesują się przyrodą i chętnie odwiedzają tematyczne muzea, nie tylko z rodzicami, ale także pod okiem opiekunki. Dlatego naukowiec w pewnym momencie został postawiony w ogniu pytań.

Reklama

38-letnia Kate w rodzinnym gronie wygląda na szczęśliwą i zrelaksowaną. Księżna pojawiła się w dżinsowej stylizacji i granatowych butach za 475 funtów. Sukienka Kate jest wykonana w 100 proc. z bawełny i ma koszulowy kołnierzyk oraz regulowaną długość rękawów. Podobny zestaw kolorów miała na sobie księżniczka Charlotte. W kwiecistej sukience błękity są na pierwszym planie. Stylizacja braci też zasługuje na uwagę. Szczególne koszula w kratkę i długie skarpetki najmłodszego z rodu. 


Wróćmy jednak do księżnej Kate. Internauci zwrócili uwagę na jej pozy. Na jednym ze zdjęć księżna trzyma się za brzuch. W brytyjskich mediach pojawiały się ostatnio spekulacje, że przyszła królowa spodziewa się dziecka. Informacje o ciąży pojawiły się także w przypadku Meghan. Podobno obie marzą o córce, dla której wybrały już imię... Diana. Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Na razie służby prasowe pałacu potwierdziły ciążę księżniczki Eugenii. Wnuczka Elżbiety II przywita dziecko na początku przyszłego roku. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy