Reklama

Wyszczupla i odmładza. Fryzura Joanny Racewicz to hit sezonu!

Joanna Racewicz wraz z początkiem roku zaskoczyła metamorfozą. Jeszcze niedawno dziennikarka stawiała na jasny blond i włosy do ramion. Niedawno fryzura zyskała cieplejszy odcień blondu, a włosy stały się dłuższe. Takie uczesanie z pewnością dodało gwieździe dziewczęcości.

Nowy rok - nowa ja. To motto zdawało się przyświecać Joannie Racewicz wraz z nadejściem 2023 roku. W nowy rok gwiazda postanowiła wejść z nową fryzurą.

Nowa fryzura Joanny Racewicz. Wyszczupla i odmładza

Krótka, charakterystyczna fryzura w kolorze blond to już przeszłość, w zapomnienie odeszły również kosmyki sięgające ramion.

"Zdecydowanie lepiej w tych włosach. Wyglądasz na 20 lat młodszą", "Ślicznie pani w długich włosach", "Bardzo młodo pani wygląda", "Długie włosy i dałabym 33 lata", "Najpiękniej w długich włosach" - komplementowali internauci, gdy Racewicz po raz pierwszy pochwaliła się metamorfozą.

Reklama

To już kolejna taka zmiana w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. O poprzedniej metamorfozie pisaliśmy w listopadzie: Joanna Racewicz przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

Zobacz również:

Modne i odmładzające fryzury dla kobiet 50+. Noszą je również gwiazdy

Joanna Racewicz zmieniła fryzurę! Jak wygląda po metamorfozie?

Fryzura Joanny Racewicz to hit sezonu!

Dziennikarka Polsatu pochwaliła się nowym uczesaniem podczas premiery sztuki "Znieważeni" na Scenie 61 Teatru Ateneum. Racewicz co prawda postawiła na przyciągającą spojrzenia stylizację z odważnym dekoltem, ale to fryzura skradła show.

Gwiazda postanowiła odświeżyć kolor, a proste włosy zmienić na bujniejszą fryzurkę. Cieplejszy odcień blondu i dłuższe włosy z pewnością dodały popularnej dziennikarce dziewczęcości i idealnie skomponowały się z elegancką stylizacją gwiazdy.

Dziennikarka najprawdopodobniej zapuszcza grzywkę - tym razem kosmyki rozczesała na dwa boki. 

Trzeba przyznać, że w nowym uczesaniu Racewicz wygląda korzystnie- fryzura optycznie wyszczupliła twarz i odjęła dziennikarce dobre kilka lat. 

Zobacz również:

Joanna Racewicz w modnej kurtce. Ten model i kolor jest hitem!

Joanna Racewicz: dziennikarka i ikona stylu

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek i telewizyjnych prezenterek. Jest znana z programów takich jak "Panorama", "Pytanie na śniadanie" czy kanału Polsat News. Kobieta słynie ze szczerych wypowiedzi na kontrowersyjne tematy.

Gwiazda jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 112 tys. osób. 

Często zabiera głos w ważnych sprawach, ale również prezentuje kadry ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Oprócz tego chętnie prezentuje rozmaite stylizacje.

Joanna Racewicz słynie z elegancji, ale nie stroni od zabawy trendami.

Dlatego też jej metamorfozy na przestrzeni lat wzbudzają wiele emocji. Jej kreacje wielokrotnie wyróżniały się na tle innych - dziennikarka starannie dobiera ubrania i wie, co jest aktualnie modne.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | modne fryzury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy