Reklama

Reklama

Zadała szyku! Stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy

Odkąd Andrzej Duda w 2015 roku zwyciężył w wyborach prezydenckich, regularnie bierze udział w najważniejszych uroczystościach państwowych. Podczas większości z nich towarzyszy mu pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej, Agata Kornhauser-Duda. Małżonka prezydenta dobrze wie, jak zaprezentować się nienagannie podczas tak ważnego dnia jak 11 listopada, kiedy to w naszym kraju obchodzimy Narodowy Dzień Niepodległości. W jakich stylizacjach mogliśmy oglądać ją w poprzednich latach?

Agata Kornhauser-Duda w kwietniu skończy 50 lat i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Ze względów politycznych pierwsza dama Polski u jednych wzbudza sympatię, u innych niekoniecznie, ale jednego na pewno nie można jej odmówić. Jest zadbaną kobietą o nienagannej figurze. 

Poza tym ma naprawdę rewelacyjny gust i potrafi się ubrać odpowiednio do okazji tak, by zaprezentować się elegancko i z klasą. 

Wie, jak podkreślić urodę i jednocześnie nie odciągać uwagi od tego, co najważniejsze w danym wydarzeniu. 

Reklama

11 listopada to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków, ponieważ obchodzimy wtedy Narodowe Święto Niepodległości. Agata Kornhauser-Duda od 2015 roku włącznie towarzyszy w tym czasie małżonkowi, prezydentowi Andrzejowi Dudzie. 

Przypominamy więc jej stylizacje!

W ubiegłym roku Agata Kornhauser-Duda podczas obchodów Święta Niepodległości 11 listopada miała na sobie piękny płaszcz w odcieniu mlecznej kawy. 

Dobrała do niego ciemne dodatki. Pasek podkreślił smukłą talię, a dwukolorowa apaszka pozwoliła pierwszej damie nieco wyróżnić się z tłumu.

Dwa lata temu małżonka prezydenta Andrzeja Dudy postawiła na dwukolorową stylizację. 

Czerwony płaszcz, do którego dobrała czarny szal rękawiczki i buty sprawiał, że pierwsza dama wygląda bardzo wyraziście.

W 2018 roku Agata Duda pokazała się w dwóch zupełnie różnych płaszczach: białym i czarnym. Do obu dobrała czerwone dodatki. 

Powyżej stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy na Święto Narodowy Dzień Niepodległości w 2017 roku. 

Jak widać, pierwsza dama postawiła wtedy na dość stonowany look. Nie zapomniała jednak o dodatkach, czyli szalu, torebce kopertówce i subtelnych kolczykach. 

Połączenie czerni i bieli to klasyka i Agata Kornhauser-Duda doskonale o tym wie. Potwierdza to m.in. jej stylizacja z 11 listopada 2017 roku. 

Jej biały płaszcz i czarny golf świetnie się ze sobą komponowały. 

A tutaj pierwsza stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy na obchody 11 listopada w 2015 roku. 

Małżonka prezydenta przełamała swój czarny look wzorzystą apaszką i biżuterią. 

Czytaj również: 

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia czarne stylizacje

Jak zadbać o siebie jesienią?

Maria Dębska bez męża na premierze "Bo we mnie jest seks" 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy