Reklama

Reklama

Żaklina Ta Dinh w sesji ciążowej

Sesje ciążowe stają się coraz popularniejsze. Na tego rodzaju pamiątkę zdecydowała się Żaklina Ta Dinh. Uczestniczka programu "Top Model" pochwaliła się efektami na Instagramie.

Kim jest Żaklina Ta Dinh?

Żaklina Ta Dinh stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie "Top model". Mimo że nie dotarła do finału, to i tak rozpoczęła karierę w modelingu, a także zyskała grono fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie pół miliona osób.

To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych modelka przekazała radosną nowinę. Żaklina Ta Dinh opublikowała post, w którym poinformowała obserwatorów, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Sesja ciążowa Żakliny Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh jest obecnie w 29. tygodniu ciąży. Modelka postanowiła uwiecznić ten wyjątkowy czas, dlatego też zdecydowała się na sesję ciążową, o czym od razu poinformowała fanów.

Reklama

Modelka na swoim instagramowym profilu już pochwaliła się efektami sesji. Żaklina Ta Dinh zapozowała na różowym tle w samej bieliźnie oraz białej koszuli, a na innym zdjęciu zaprezentowała się w czarnym body.

Pod postami pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Internauci są zachwyceni sesją zdjęciową Żakliny Ta Dinh. 

Czytaj więcej:

Jan Królikowski bierze ślub. Szykuje się kolejna wielka uroczystość

"Rolnik szuka żony 8". Znamy już wszystkich uczestników show TVP. Szykuje się skandal?

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach. Pasują jej?

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama