Reklama

Zażegnali kryzys? Zdjęcia mówią same za siebie

W ostatnim czasie jedna z najgorętszych par Hollywood przechodziła poważny kryzys. Pod koniec listopada ubiegłego roku, Justin Timberlake został przyłapany na czułościach ze znaną z serialu "Shadowhunters" Alishą Wainwright, a sensacyjne zdjęcia z Nowego Orleanu pojawiły się na pierwszych stronach gazet i w sieci.

Justin utrzymywał jednak, że nic ich nie łączy, a jego zachowanie było efektem spożycia zbyt dużej ilości alkoholu. Wydał także oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosił żonę.

Początkowo Jessica Biel czuła się upokorzona tym, co zrobił jej mąż. Jednak postanowiła uwierzyć w jego wersję wydarzeń i wspólnie doszli do wniosku, że dla dobra ich synka, Silasa Randalla, powinni wybrać się na terapię małżeńską.

Teraz, w dniu swoich 38. urodzin, Jessica zamieściła na koncie instagramowym zdjęcia, na których małżonkowie świetnie się bawią podczas domowego przyjęcia w piżamach. Mamy nadzieję, że kryzys został zażegnany.

Reklama

Jessica Biel i Justin Timberlake poznali się na gali Złotych Globów w 2007 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Jednak popularny wokalista nie zdobył serca swojej wybranki od razu.

Atrakcyjna aktorka nie przyjęła jego pierwszych oświadczyn. Wiedziała bowiem o jego licznych romansach, jednak łączące ich uczucie okazało się silniejsze niż dawne uprzedzenia, bo para pobrała się w roku 2012.


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy