Reklama

Reklama

Zbroja dla psów

Możemy cieszyć się, że mieszkamy w takim kraju jak Polska - nasi pupile nie mają problemów z kojotami i niebezpiecznymi ptakami. Przez drapieżniki można stracić życie.

Firmę CoyoteVest założyli w San Diego Paul i Pam Mott oraz Nicole Mellom po tym, jak ich ukochany zwierzak Buffy został zabity przez kojota. Aby zapobiec podobnym sytuacjom, opracowali specjalny strój dla pupili, który ratuje przed niebezpieczeństwem. Nazywa się CoyoteWhiskers, czyli "wąsy kojota" i wygląda naprawdę imponująco.

Jaskrawe, lekkie nylonowe włosie jest przymocowane do górnej części kamizelek i uprzęży za pomocą rzepów, pełniąc funkcję, podobnej do jeża, tarczy.

CoyoteWhiskers wyglądają na niebezpiecznie ostre, ale w rzeczywistości nie robią krzywdy drapieżnikom. Mają za zdanie je odstraszyć.

Reklama

Podczas gdy "wąsy kojota" tak naprawdę nikogo nie skrzywdzą ani nie osłabią mobilności pieska, który je nosi, są wystarczająco sztywne, by podrażnić oczy i usta napastnika.

Firma sprzedaje również ubrania dla psów z nadrukiem oczu na plecach. Rysunek także chroni właściciela odzieży, bo drapieżnik, który z daleka widzi duże oczy, nie będzie chciał atakować. 

Prawda, że pieski w kolorowych zbrojach wyglądają futurystycznie?

Czytaj także:

Pies odnajduje materiały wybuchowe

Tańczący lemur

Jak pies z kotem, czyli prawdziwa przyjaźń

Zobacz wideo:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: ubranie dla psów | zbroja dla psa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy