Reklama

Zofia Ślotała pokazała pokój córki! Różowe flamingi i modne dodatki

Zofia Ślotała na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać jak bawi się z dziećmi. Fotografia została wykonana w pokoju córki Rani. Ślotała niedawno pokazała w social mediach, jak urządziła pokoje swoich dzieci. W ostatnim poście zdradziła więcej szczegółów. Na uwagę zasługują niecodzienne dodatki. Dziecięce, modne akcesoria i różowe flamingi na ścianach robią wrażenie.

Zofia Ślotała jest zapracowaną mamą

Zosia Ślotała to stylistka i była modelka. Obecnie zajmuje się rozwijaniem własnego biznesu - butiku z ekskluzywnymi ubraniami dla dzieci, personal shoppingiem oraz wizażem. Od czasu związku z Borysem Szycem, Ślotała przez wielu jest uważana za jedną z najlepiej ubranych, polskich gwiazd. Zosię Ślotałę na Instagramie obserwuje ponad 120 tys. osób. Stylistka chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością.  Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci - córki Ranii i syna Leonarda.

Zofia Ślotała pokazała pokój córki

Specjalistka od mody dziecięcej ostatnio ma bardzo dużo pracy, ponieważ remontuje wnętrze ekskluzywnego butiku. Niedawno celebrytka pokazała, jak urządziła pokoje swoich pociech. Widać, że włożyła bardzo dużo pracy w  to, by dopracować każdy szczegół pomieszczeń. Stylistka w poście, który niedawno opublikowała, zaznaczyła, że mimo wielu obowiązków, dobro dzieci zawsze jest dla niej priorytetem, więc kiedy tylko może, spędza z nimi czas.  

Różowe flamingi i modne zabawki

Reklama

Jak wygląda  pokój córki Ślotały? Mała Rania może pochwalić się między innymi różowymi flamingami na ścianach. W kącie pomieszczenia znajduje się bardzo modny ostatnio dziecięcy namiot tipi. Drewniane wykończenie idealne współgra kolorystycznie z resztą wnętrza.  Całość urozmaicają pufy w kształcie zwierzątek. "Wymarzony pokój dla dziewczynki" - czytamy w komentarzach. 

Przeczytaj również:

14-latka zmarła w kościele podczas porodu

Sławomir i Kajra 10 lat po ślubie

Brak ciągłości, obietnice, kontrowersje. Coraz więcej pytań do MON

Zobacz również:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Ślotała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama