Reklama

Zofia Zborowska wciąż eksperymentuje z kolorem włosów

Aktorka od lat przyzwyczaiła nas do swojego wizerunku. Blond loki były jej znakiem rozpoznawczym. Od dłuższego czasu Zofia Zborowska zaskakuje swoich fanów zmianą koloru włosów.

Zawsze uśmiechnięta i pogodna i do tego samego zachęca osoby, które obserwują ją w mediach społecznościowych. Recepta  na dobry humor? Pokochać siebie. Brzmi jak banał, ale zdaniem Zofii Zborowskiej jest w tym dużo prawdy. Aktorka dzieli się z fankami radą i zachęca je, aby stanęły przed lustrem. I na tym nie koniec. Najlepiej przeczytać wpis, który pojawił się pod zdjęciem i już po kilku minutach zebrał setki serduszek.

"Elko, chciałam Ci tylko napisać, że jesteś wyjątkowa i nie ma takiej drugiej jak Ty, nawet jeśli masz siostrę bliźniaczkę jednojajową. Bo to nasz charakter i to co mamy w środku jest najważniejsze i unikatowe, a nie wygląd, podejdź do lustra, powiedz sobie ze się kochasz i ze jesteś zajebista ! BO JESTEŚ"- napisała na swoim profilu na Instagramie Zborowska. 

Reklama

Uwadze fanów nie umknęła nowa fryzura aktorki. Zborowska ostatnio eksperymentowała z kolorem. Metamorfoza z blondynki w szatynkę zaskoczyła wiele osób. Oczywiście kobieta zmienną jest i fiolet, róż lub rudości są mile widziane, ale mamy nadzieję, że w okolicach lata córka Wiktora Zborowskiego ponownie powróci do słonecznych blondów. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy