Reklama

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała poruszający wpis

Zofia Zborowska-Wrona spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Odkąd ogłosiła tę informację, stara się na bieżąco opowiadać swoim obserwatorom o przebiegu ciąży i pokazywać także jej mniej kolorowe strony. Ostatnio opublikowała poruszający wpis.

Zofia Zborowska-Wrona z Andrzejem Wroną są małżeństwem od dwóch lat. Aktorka i siatkarz robią furorę na Instagramie, na którym śledzą ich setki tysięcy obserwatorów. Dla Zofii Instagram nie jest jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy dzięki reklamowaniu produktów, lecz także medium do mówienia o ważnych rzeczy związanych m.in. z ekologią, weganizmem i normalizacją tego, co dzieje się z kobietą w ciąży. Gwiazda bowiem spodziewa się córeczki, której - jak ogłosiła w czerwcu - nadadzą wraz z mężem imię Nadzieja, po babci aktorki. 

Reklama

Poruszający wpis Zosi Zborowskiej

Jej ostatni wpis poruszył wielu internautów. Zofia Zborowska na swoich instastories często opowiada o tym, że błogosławiony stan nie wiąże się tylko i wyłącznie z cudownymi chwilami, jak dzieje się to w przypadku pokazywania tego przez wiele celebrytek w mediach społecznościowych. Wstawia relacje, w których opowiada o zmęczeniu, zadyszkach i zapominaniu o wielu rzeczach.

"+15kg, rozstępy, duszności, mętlik w głowie, absolutny brak mózgu, cellulit nawet na piętach, trądzik na lewym policzku i mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać ale wiecie co? Dzisiaj tak usiadłam na łóżku, zastanowiłam się chwilkę i pomyślałam ej Halinka! Jest spoko! Daje sobie na to wszystko pełen akcept. I Wam tez proponuje takie podejście"- napisała aktorka w ostatnim poście na Instagramie. Dodała też, że jest jej w tym wszystkim dużo łatwiej dzięki wsparciu, jakie ma od swojego męża, Andrzeja Wrony.

Co sądzicie o takim szczerym podejściu do tematu?

Czytaj również: 

Mniejszy wyrok dla przestępcy, bo jest przystojny? 

Prawdziwy dramat gwiazdy? Wiedzieli nieliczni! 

Zobacz także

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy