Reklama

Reklama

Zofia Zborowska zrezygnowała z blondu. Spójrzcie na jej przemianę!

Zofia Zborowska zdecydowała się przejść metamorfozę. I to nie byle jaką! Aktorka przefarbowała włosy. Zrezygnowała z blondu i postanowiła wrócić do naturalnego odcienia. Spójrzcie na efekty!

33-letnia Zofia Zborowska zdecydowała się zaskoczyć swoich fanów niecodzienną metamorfozą. Aktorka zmieniła ostatnio fryzurę, ale nie była to subtelna zmiana, a prawdziwa przemiana. 

Jej wygląd zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni, ponieważ przefarbowała swoje włosy. Zrezygnowała z charakterystycznego blondu na rzecz ciemnych pasm. Nie zrobiła tego jednak bez powodu. Postanowiła wrócić do naturalnego odciena, aby nie niszczyć już tak bardzo swoich zmęczonych rozjaśnianiem pasm. 

"Zmiany, zmiany, zmiany. Po siedmiu latach rozjaśniania moje włosy w końcu muszą odpocząć. CALL ME WRONA" - napisała pod opublikowanym przez siebie w mediach społecznościowych filmikiem. 

Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie! 

Reklama

"Jest czad!!!" - stwierdziła Anja Rubik, która postanowiła skomentować wideo Zofii Zborowskiej. Podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, która również wyraziła swoje zdanie na temat przemiany aktorki, pisząc, że jest ona: "Piękna na maksa". 

Sądząc po komentarzach, większość fanów aktorki również uważa, że Zofia Zborowska zmieniła się na plus. 

A co wy myślicie? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | gwiazdy | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy