Reklama

Reklama

Zosia Zborowska w nowej fryzurze

Zosia Zborowska postanowiła zmienić swój wizerunek. Efektami metamorfozy podzieliła się z fanami na swoim instagramowym profilu.

Zosia Zborowska to córka popularnego polskiego aktorka Wiktora Zborowskiego. Kobieta poszła w ślady ojca i postawiła na karierę aktorki. Szerszej publiczności jest zapewne znana z takich produkcji jak "Przystań", czy "Miłość na wybiegu".

Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w serialu "Mordziaki" w 1993 roku. Kilka lat później zagrała rolę Sary w filmie "Złoto dezerterów". Pojawiła się również w produkcji "Kanadyjskie sukienki", "Słaba płeć?" oraz "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy". Zborowska zajmuje się także dubbingiem. Swojego głosu użyczyła wielu animowanym postaciom zarówno tym z filmów, jak i gier komputerowych.

Reklama

Aktorka była kiedyś jedną z najpopularniejszych gwiazd na polskim Instagramie. Relacjonowała niemal każdą chwilę ze swojego życia. Promowała również zdrowy i aktywny styl życia.

Prywatnie Zosia jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. Odkąd trwa w szczęśliwym małżeństwie, nie jest już tak aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Czasem jednak pozwoli sobie na nagranie krótkiego wideo lub opublikowanie nowego zdjęcia.

Ostatnio zaskoczyła fanów fotką, na której pochwaliła się swoją metamorfozą. Zosia słynęła z pięknych i długich blond włosów. Teraz postawiła na radykalne cięcie. Fani od razu zareagowali na post Zosi. W komentarzach pod zdjęciem prawili jej komplementy.

"W blond jest pani zdecydowanie extra!", "Jak aniołek! W tej fryzurze to jak Marilyn Monroe", "Wyglądasz fantastycznie i taaaak kobieco" (pisownia oryginalna) - pisali.

Zobaczcie koniecznie Zosię Zborowską w nowej fryzurze!
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy