Reklama

Zwiastun nowego filmu twórców „365 dni” już w sieci. W roli głównej Magdalena Boczarska

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu zrealizowanego przez twórców „365 dni”. Produkcja trafi do kin już w listopadzie. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Boczarską oraz Simone Susinna, a więc aktora znanego właśnie z ekranizacji powieści erotycznych Blanki Lipińskiej. "Heaven in Hell" będzie opowiadał historię płomiennego romansu Maksa i starszej o kilkanaście lat Olgi. Oczywiście nie zabraknie gorących scen seksu.

"Heaven in Hell": plejada gwiazd na ekranie

Film "365 dni",  który powstał na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej, ku zdziwieniu wielu,  okazał się międzynarodowym hitem. Szokująca  produkcja ma tylu samo zwolenników, co przeciwników. Zachęceni komercyjnym sukcesem twórcy, postanowili stworzyć kolejny film erotyczno-romantyczny. Premiera "Heaven in Hell" zaplanowana jest na listopad. Do sieci trafił właśnie zwiastun produkcji. Ogniste sceny seksu - jak nietrudno się domyślić - wzbudziły wiele kontrowersji.

W "Heaven in Hell" wystąpi plejada polskich gwiazd. W rolach kochanków zobaczymy Magdalenę Boczarską i Simone Susinna, aktora, który wcielił się w postać Nacho, w "365 dniach". W produkcji wzięli także udział: Sebastian Fabijański, Katarzyna Sawczuk, Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska, Monika Fronczek i Borys Jaźnicki. Za reżyserię odpowiada Tomasz Mandes.

Reklama

"Heaven in Hell": płomienny romans

O czym opowiadać będzie "Heaven in Hell"? "Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący wyłącznie chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze" - możemy przeczytać w zapowiedzi filmu. 

Pod zwiastunem produkcji pojawiły się już pierwsze komentarze internautów. Fani "365 dni" już nie mogą doczekać się premiery. "Szykuje się niezłe kino!" - piszą. Niestety zwiastun nie zachęcił wszystkich. W komentarzach nie brakuje bowiem krytyki. Wiele osób niedowierza, że Magdalena Boczarska zdecydowała się na udział w produkcji. 

Co ciekawe film "Heaven in Hell" został zrealizowany ze wsparciem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

***
Zobacz również:

"365 dni: Ten dzień": Zagraniczne media miażdżą film

Nie-recenzja "365 dni: Ten dzień". Szkodliwość społeczna w marnym obrazku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama