Reklama

Reklama

Proszę o intrygujący uśmiech

O czym myślą mężczyźni, gdy myślą o kobietach? Bez cenzury i tylko u nas o damsko-męskich dylematach opowiada Robert Gonera, aktor.

Lubi trudne role. Często gra facetów, którym niespodziewanie życie wywraca się do góry nogami: "Dług", "Glina", "Determinator". Sam też przeżył kilka wzlotów i upadków, ale wciąż pielęgnuje w sobie wiarę, że świat to jednak dobre miejsce. Tego uczy też swoje dzieci. Ma dwóch synów: dwuletniego Leopolda i sześcioletniego Teodora Józefa. Czyta im buddyjskie bajki, bo twierdzi, że są pełne mądrości.

Mieszka we Wrocławiu z żoną Karoliną Wolską. O swoim związku mówi "dwie połówki pomarańczy". Kiedy tylko jest w Warszawie, spotyka się z 20-letnią Nastką, córką z pierwszego małżeństwa z Jolantą Fraszyńską.

Reklama

Powtarza: "Rodzina jest ważniejsza od kariery. Sukcesy czasem równie szybko przychodzą i znikają. Dlatego warto zajmować się życiem, a nie uganianiem się za mirażami".

Boję się, że kobieta, która mi się podoba, zapyta mnie o...
poprzednią, która mi się podobała. A wtedy dojdzie do porównań. To może zniweczyć moje cne lub niecne plany wobec tej aktualnie "jedynej".

Ucieknę, jeśli ona...
oddali się ode mnie. Nieważne, czy odejdzie do innego mężczyzny, niezrozumiałego dla mnie świata, czy okaże się, że ma inne poczucie humoru niż moje.

Najbardziej mnie zaskoczyło, że pewnej kobiecie...
przysiągłem miłość, wierność itd. Wcześniej nie przypuszczałem, że mogę komuś złożyć takie trudne dla mnie (wtedy) deklaracje. To było jak strumień zimnej wody, który orzeźwił mój umysł.

Nie spałem w nocy, bo usłyszałem od niej...
"kocham cię" - to najczęstszy powód mojej bezsenności. Ale zdarzyło mi się też nie spać, bo usłyszałem: "wyprowadzam się". Na szczęście tych pierwszych bezsennych nocy było więcej niż tych drugich.

Pierwsze wrażenie: cud, drugie: pomyłka. Ja wtedy...
rejteruję i myślę: los nade mną czuwa. Takie sytuacje zdarzały mi się, gdy z różnych powodów wyobrażałem sobie więcej, niż było w istocie.

Zapach kobiety...
Składa się na niego aura jej ciała, myśli, osobowości, delikatnie złamane dobrymi perfumami. Kobiety najczęściej bardzo trafnie i precyzyjnie dobierają sobie zapachy. Umiem się już orientować, czy ta kobieta "pachnie dla mnie".

Fantastyczna część kobiecej garderoby...
Chyba nie będę oryginalny - bielizna. Bywa też, że znakomita sukienka, ale częściej top. Nieco seksistowsko powiedziałbym, że najbardziej intrygująca część jej stroju to ta, która właśnie znalazła się na sofie lub podłodze.

Najbardziej intrygujące są w niej...
tajemnice, które tylko ja odkrywam i badam, oczywiście za jej czułą aprobatą. To może być sposób reagowania jej ciała na promienie słoneczne, ale równie dobrze znamię lub mały defekt. Nie na darmo pewne nieregularne formy na ciele mają nazwę "pieprzyk".

Uwielbiam, gdy ona...
pokazuje, gdzie leży książka, której od długiej chwili szukam.

Na dnie szuflady trzymam fotografię...
dziadka, którego nie poznałem, a który prawdopodobnie zginął przez kobiety.

Do dziś pamiętam pewną kobietę, która...
powiedziała mi, ile ważnych kobiet będzie w moim życiu - sprawdza się.

Była ukochana może być przyjaciółką, jeśli...
nie ma innego wyjścia. Wiedza i pamięć o wspólnie spędzonych w przeszłości chwilach nie są najlepszym punktem wyjścia do przyjaźni.

Rozstanie to nie porażka, gdy...
partnerzy wiedzą, czemu się rozstają. Świadomość jest niezmiernie istotnym elementem rozstań, najczęściej bolesnym, ale czasami niezbędnym, by pójść dalej.

Miłość od pierwszego wejrzenia...
po prostu istnieje. Po tysiącach późniejszych "wejrzeń" zamienia się czasami w coś, co ludzie nazywają miłością dojrzałą, która też naprawdę się zdarza.

Działa na mnie...
taki tajemniczy trik z użyciem ciała i intelektu, czyli uśmiech. Pewien specjalny rodzaj intrygującego uśmiechu wysadza mnie w powietrze.

Zrobię z siebie idiotę dla kobiety...
którą za chwilę będę pieścił.

Złamię swoje zasady...
Nigdy nie łamię swoich zasad.

Na przeprosiny...
kupuję kwiaty.

Kocham kobiety za to, że...
są coraz bardziej samodzielne. Gdy będzie jeszcze więcej takich kobiet, z nas, mężczyzn, spadnie ciężar odpowiedzialności. Będziemy mogli skupić się tylko na tym, by... służyć kobietom.

Kiedy kłamię kobiecie...
to raczej jest już niedobrze. Czasem wiem, że ona właśnie tego chce i za chwilę też będzie kłamać, a tego nie zniosę. Z drugiej strony "żołnierz dziewczynie nie skłamie, ale nie wszystko jej powie...".

Mądra kobieta wie, że mężczyzna...
chadza swoimi ścieżkami (bo i czyimi ma chadzać).

Nie potrafię kobiecie wybaczyć...
zdrady fizycznej i psychicznej.

Rozmawiała: Beata Biały

Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy