Reklama

Reklama

Ubrały tę samą sukienkę na wesele. Zdjęcie jest hitem internetu

Zdarzyło ci się przyjść na imprezę i zobaczyć inną osobę w dokładnie tej samej sukience, którą miałaś na sobie? To nic. Pewna Australijka przyszła na wesele, na którym pięć innych kobiet pojawiło się dokładnie w tej samej kreacji.

Kiedy jakaś sukienka staje się sprzedażowym hitem, najlepiej poważnie przemyśleć, czy warto kupować ją na jakieś ważne dla nas wyjście. Dla wielu kobiet pojawienie się w identycznej kreacji, co inny gość, może okazać się katastrofą. Tym razem było zupełnie inaczej. 

Debbie Speranza na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie z wesela, na którym ostatnio się bawiła. Na fotografii widać pannę młodą i sześć kobiet. Każda z nich w innym wieku, ma inną figurę i dokładnie tę samą sukienkę. Kobiety nie są druhnami, nie umawiały się, cała sytuacja jest najzwyklejszym zbiegiem okoliczności.

Zdjęcie zostało już polubione 50 tysięcy razy. W komentarz pod postem użytkownicy opisują przypadki, kiedy byli bohaterami podobnej sytuacji. Sandra James opisała sytuację, kiedy na ślubie swojej córki pojawiła się w dokładnie tej samej kreacji, co mama pana młodego. Inne kobiety publikują swoje zdjęcia w dokładnie tej samej sukience, co bohaterka całego zamieszania. Może też macie ją w szafie?

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje