Reklama

Reklama

Buntowniczka z wyboru

Szok i ostentacja? Świetnie się sprawdzają. Na koncercie i na wybiegu.

Ale styl punkowy można oswoić. Jak? Łącząc rockową ekstrawagancję z klasyczną elegancją. Do skórzanej kurtki prosty biały T-shirt, do obcisłych dżinsów dwurzędowy żakiet. Dodatki? Ostentacyjne. Ten sezon sprzyja zuchwałym.

Dobry skrót

Dopasowane fasony nabierają luzu, wystarczy podwinąć rękawy ramoneski i skrócić nogawki szortów. Co z butami? Trampki będą tu bardziej na miejscu niż eleganckie szpilki.

Więcej czadu

Ten żakiet ma naturę niezdecydowaną, waha się, czy jest kurtką, czy marynarką. Wiemy na pewno, że będzie hitem sezonu. Podobnie jak dopasowane pastelowe spodnie. Gdy fasony są wysmakowane, dodatki dają czadu.

Reklama

Mały rozdźwięk

Oto zestaw spod znaku: klasyka dla buntownika. Dla żakietu w cielistym kolorze kontrapunktem są skórzane spodnie i pantofle hybrydy, sandało-botki. Żółta kopertówka to indywidualistka.

Przydział mocy

Marynarskie paski wylansowała Coco Chanel, a moda punkowa zrobiła z nich swój sztandarowy deseń. W dzisiejszej interpretacji granatowo-biała tunika jest i elegancka, i zadziorna. A skórzany żakiet i naszyjnik z łańcuszków dowiodą, że jej moc da się wzmóc.

Lidia Pańków

Twój STYL 6/2011

Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje