Reklama

Reklama

Jesień w stylu Lady Di

Księżna Diana zapisała się w historii nie tylko jako arystokratka i filantropka, ale również jako ikona mody. Dla fanów jej stylu szykuje się pełna niespodzianek ale i pełna wydatków jesień. Marka Rowing Blazers stworzyła bowiem linię, inspirowaną garderobą arystokratki.

Marynarki z poduszkami, zestawione ze spodniami o wysokiej talii, wzorzyste swetry, asymetryczne żakiety, czy może legendarna mała czarna, uzupełniona o sznur pereł? Większość z nas potrafi przywołać w wyobraźni przynajmniej jedną stylizację księżnej Diany.

Teraz, by podziwiać jest styl, nie trzeba będzie uciekać się jednak do wspomnień, czy oglądania archiwalnych zdjęć. Tej jesieni, dzięki amerykańskiej marce Rowing Blazers, cząstkę modowego dziedzictwa księżnej można mieć we własnej szafie.

Firma zdecydowała się bowiem na stworzenie kapsułowej kolekcji, inspirowanej garderobą Diany. Nie są to jednak wariacje na temat, ale wizualne repliki oryginalnych stylizacji. Wśród proponowanych przez markę modeli, znajdziemy takie perełki jak: czerwony sweter z motywem stada owieczek, tweedowe marynarki ze złotymi guzikami i sztruksowe spodnie. Od razu zaznaczmy, że o kradzieży praw autorskich do oryginalnych modeli nie ma tu mowy: nowe kreacje zostały stworzone przy współpracy z twórcami pierwowzorów.

Reklama

Książęcy tytuł zobowiązuje więc za kreację w stylu Lady Di zapłacimy niemało. Średnia cena ubrania to ponad 200 dolarów. Chętnych pewnie jednak nie braknie, a do sklepów popędzą nie tylko fani księżnej, ale i Netflixowego serialu "The Crown" - opowieści o losach rodziny królewskiej, której kolejny sezon rusza już tej jesieni.

A co na to całe modowe zamieszanie Pałac Buckingham? Jak na arystokratów przystało, jego mieszkańcy zachowują powściągliwą obojętność. 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy