Reklama

Reklama

Kozaki 2021. Jaki model wybrać?

W tym sezonie ważna jest długość, faktura i obcas. Na co stawiamy? Wciąż wygoda wiedzie prym, ale po pandemii mamy ochotę na szczyptę szaleństwa, dlatego bez błyskotek się nie obejdzie!

W 2021 roku postaw na błyszczące kozaki

Chętnie noszą je gwiazdy i celebrytki. Sprawdzają się podczas eventów, ale czy pasuje ubrać je do pracy lub na spotkanie z przyjaciółką? Oczywiście, że tak! Należy tylko pamiętać o jednej zasadzie. Krzykliwe buty nie wymagają krzykliwej góry. 

Dlatego futurystyczne stylizacje, japońskie kroje lub skandynawska prostota idealnie będą współgrały z butami, które w oczy rzucają się z kilkunastu metrów. Srebro czy złoto? 

W tym sezonie to nie ma znaczenia. Warto zastanowić się, z którym kolorem metalu się identyfikujecie, który pasuje do waszego typu urody? Chłodne srebro czy ciepłe złoto? Wybór należy do was. Jeżeli cenicie ekstrawagancję, możecie połączyć srebrne kozaki ze złotą biżuterią i odwrotnie.

Reklama

Z czym łączyć błyszczące kozaki?

Garnitury i sukienki doskonale sprawdzą się w tym zestawie. Rewelacyjnie będą prezentowały się wełniane lub pikowane szorty. Modna mini także obrani się w zestawie z kozakami sięgającymi kolan lub ud. Szary płaszcz stworzy zgrany duet ze srebrnymi butami, natomiast ten w kolorze nude będzie idealnie komponował się ze złotem.

Zobacz także:

Jak gwiazdy noszą kowbojki? Oto kilka inspiracji!

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z butów?

***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje