Reklama

Reklama

Short hair style: Krótkie fryzury dla kobiet w każdym wieku

Krótko jest modnie, krótko jest wygodnie, krótko jest idealnie! W takich fryzurach dobrze wyglądają kobiety w każdym wieku.

Młode dziewczyny - zawadiacko i z charakterem. Dojrzałe panie - odważnie i ciekawie. Nie trzeba bać się krótkich włosów. Mało tego - jeśli ktoś zaczął je nosić, wie, jak bardzo jest to wygodne.

Dobrze obcięte włosy układają się same, nie trzeba poświęcać im aż tak dużo czasu, jak długim. Oszczędza się nie tylko cenne minuty, ale też pielęgnacja ich nie wymaga aż takich środków finansowych, jak długich włosów, na które nakładamy odżywki, balsamy i maski. Owszem, dobra odżywka zawsze się przydaje, ale potem potrzebna jest tylko pasta czy żel, czasami wystarczy przeczesanie dłonią, bo kluczem jest idealne cięcie.

Reklama

Do tego potrzebny jest fryzjer, który się zna na rzeczy i wie, że nie każdy gatunek włosa nada się do fryzury, jaką chciałaby mieć właścicielka. Inaczej prezentować się będą kręcone, a inaczej proste włosy - nie osiągniemy efektu takiego samego, jak na zdjęciu z żurnala, jeśli jesteśmy posiadaczkami innego gatunku włosów czy zupełnie innej gęstości niż modelka, której fotografie podtykamy pod nos zawodowcowi.

Każda kobieta powinna spróbować takiej metamorfozy. Nie jest na całe życie, a włosy odrastają. Czasami taka zmiana inspiruje do przeprowadzenia innych zmian, których się bałyśmy.

Warto próbować i szukać swojego stylu. Może się okazać, że znalazłyśmy wychodząc od fryzjera, gdy drastycznie skrócimy kosmyki.   

Zobacz także:  

Przepowiednia jasnowidza dla Polski i świata. Ma się spełnić wkrótce  

Polacy w Gruzji spotykają się z sympatią na każdym kroku   

Osa czy ćma? Przeziernik osowiec to zaskakujący owad!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: krótkie fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama