Reklama

Reklama

Test tabletu Lenovo Yoga: Parametry

Lenovo wyposażyło tablet Yoga w matrycę o przekątnej 10,1 cala o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli. Ta mogłaby być jeszcze wyższa, podobnie jak kontrast, ale nie zmienia to faktu, że wyświetlane kolory są żywe, a sam obraz ostry. Ponadto ekran bez żadnych opóźnień reaguje na nasz dotyk.

Całość napędzana jest przez czterordzeniowy procesor 1,2 GHz i 1GB pamięci RAM pod kontrolą sytemu Android w wersji 4.2. Przekłada się to na jego stabilną pracę i szybkie reagowanie na komendy użytkownika.

Surfowanie po internecie, oglądanie materiałów wideo i odtwarzanie muzyki, zabawa aplikacjami do obróbki zdjęć czy odrobina rozrywki, czyli gry - z tym wszystkim Yoga radzi sobie naprawdę dobrze.

Funkcjonalność tabletu rozszerzymy pobierając lub kupując wybrane aplikacje ze sklepu Google Play.

Reklama

Warto wspomnieć, że urządzenie ma aż 16 GB wbudowanej pamięci na magazynowanie plików w postaci zrobionych przez nas zdjęć czy przechowywanej muzyki. Gdyby ta ilość nie okazała się wystarczająca, to można rozszerzyć ją podłączając do tabletu kartę SD.

Zabierz ją z domu

Co najlepsze, Yoga aż prosi się, aby jak najczęściej zabierać ją z domu. I to nie tylko z powodu jej świetnego wyglądu sprawiającego, że gadżet wygląda nie tylko solidnie, ale i stylowo.

Całość jest lekka i bez najmniejszych problemów zmieści się do plecaka czy damskiej torebki. Można zapomnieć o dźwiganiu cięższego laptopa.

Produkt Lenovo dostępny jest w dwóch wariantach - WiFi oraz WiFi i 3G. Ten drugi wyposażony jest w modem, dzięki któremu możemy korzystać z mobilnego internetu za pośrednictwem sieci komórkowej. Wystarczy tylko wsunąć w Yogę kartę SIM naszego operatora i można cieszyć się wszystkimi funkcjami oferowanymi przez tablet, nawet na świeżym powietrzu.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lenovo Yoga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy